Vodafone Bedava İnternet

 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Mart 2020 kampanyaları son hızla devam ediyor. Bu yazımızda kampanyanın detaylarını bulabilirsiniz. Sunduğu kampanyalar ile bedava internet, sms ve konuşma paketleri vadeden Vodafone, GSM operatörleri arasında 2. Sıradaki yerini bir yandan korurken bir yandan da 1. Olmak amacıyla sürekli yeniliklere imza atmaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması
Mart 2020 Vodafone yanımda uygulaması ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ederek sizlere ücretsiz olarak internet, konuşma ve sms paketleri sunmaya devam ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken ise Vodafone Yanımda Uygulamasını sanal mağazalar üzerinden telefonunuza yüklemek. Eğer ilk defa bu uygulamayı kullanacaksanız kayıt olduktan sonra aylık 3 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Arkadaşını Davet Et

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak değerlendirebileceğiniz bu kampanya ile ‘’Arkadaşını Davet Et’’ ile Vodafone’lu olup da  ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanmayan aile bireylerinize ya da arkadaşlarınıza uygulamayı tavsiye ederek 8 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Önemli olan Vodafone abonesinin son 6 ay içerisinde bu uygulamayı hiç kullanmamış olmasıdır.

Bana Ne Var

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan ‘’Bana Ne Var?’’ sayesinde bedava internet paketi kazanabilir hatta bedava konuşma ya da SMS paketleri de kazanabilme imkanına sahipsiniz. Bunun için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek sağ üst köşede yer alan ‘’Menü’’ kısmından ‘’Bana Ne Var?’’ sekmesini tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza gelen hediye çarkını çevirerek her pazartesi günü yenilenen bu çark ile farklı hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Yeniden aktif hale getirileceği duyurulan Vodafone Seviyorum İnterneti Mart 2020 bedava internet paketleri arasında yer alacak gibi duruyor. Bu kampanya dahilinde 3 GB ile 1 TB arasında internet imkanı sunan Vodafone sizlere internet kişiliğiniz hakkında da bilgi sunuyor. Bunun için yapmanız gereken size yöneltilen 6 soruyu cevaplamak ve Vodafone lu olmaktır tabiki. Böylelikle günlük kullanımınız için 3 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Sadece soruları cevaplamak ve telefon numaranızı yazmak yeterli olacaktır.

Vodafone 4.5G ile Bedava İnternet

Vodafone Mart 2020 bedava internet paketleri arasında yer alan 4.5G ile 3G den 4.5G ye geçen abonelerine güzel bir kampanya sunuyor. Aylık kullanım için 2 GB bedava internet paketi sunan bu kampanyaya katılım çok kolaydır. Yapmanız gereken 4.5G yazarak 4545 e kısa mesaj göndermektir. Tüm abonelerin bir defa katılma hakkı vardır.

E-Faturaya Geçenlere 1 GB Bedava İnternet

Mart 2020 kampanyaları arasında yerini alan ve Vodafone un çevreyi koruma, kağıt tasarrufu için e-fatura kampanyası dahilinde yer alan 1 GB internet hediye etmektedir. Çevreci olan Vodafone, faturalı hat kullanıcılarının sms ya da e posta yoluyla faturalarını alma talepleri üzerine paketi hatlarına yükleyecektir. EFATURA yazıp bir boşluk bırakarak e posta adresini yazmanız ve 7000 e sms göndermeniz gerekmektedir. Böylece hattınıza 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri içerisinde yer alan Vodafone kullanıcıları tarafından pek bilinmeyen Süper 2 GB kampanyası ile faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeyerek aylık kullanım için 8 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj kısmından ‘’SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken fatura kesim tarihinizden bir gün öncesinde paketi iptal ettirme şartıdır. Yoksa diğer ay için TL yükleme sonrası bakiyeniz düşebilir ya da faturanıza 8 GB internet bedeli yansıyabilir. Kampanyayı iptal etmek isterseniz ‘’SUPER2GB IPTAL’’ yazdıktan sonra 3636’ya SMS göndermeniz yeterlidir.

 

Sonraki Sayfa 4 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz