Galaxy Note 10 Plus 5G’nin görüntüleri sızdırıldı.

Galaxy Note 10 Plus 5G’nin görüntüleri sızdırıldı.

Samsung’un yeni Note serisi için her geçtiğimiz gün başka detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 7 Ağustos’ta Galaxy Unpacked etkinliğiyle tanıtılacak ürünlerin hemen hemen bütün fonksiyonlarını öğrendik. Ayrıca Galaxy Note 10 Plus 5G’nin ön sipariş görüntüsü sızdırıldı!

Galaxy Note 10 Plus 5G telefonunun ön sipariş görüntüleri meraklıları için sızdırıldı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsung firması, yeni Galaxy Note modelini Ağustos’un ilk haftasında meraklıları ile buluşturacak. Tanıtıma kısa bir süre kalmasıyla beraber en net sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün ise Galaxy Note 10 5G cihazının görüntüleri sızdırıldı.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Evan Blass aracılığıyla Twitter’da paylaşılan yeni ön sipariş görseli aygıt hakkındaki detayları tasdikledi ve 5G modelinin de yakın sürede piyasaya sürüleceğini gözler önüne serdi.

Ön sipariş görseli 5G modelinin ön tarafını gösteriyor ama görselde arka tarafı gösterilen aygıt standart Galaxy Note 10 varyantı. Çünkü Galaxy Note 10 Plus’ın ve 5G sürümlerinin geri kamera kurulumunun daha başka olması bekleniyor. Ayrıca Plus ve 5G modellerinde dörtlü kamera kurulumu beklenenler içerisinde.

Ayrıca, sızdırılan görsel Verizon üstünden Galaxy Note 10 Plus 5G’yi ön sipariş ederseniz armağan olarak Galaxy Note 10’a da sahip olacağınızı gösteriyor. Görselin ne vakit paylaşılacağı ya da doğruluğu yeni net değil ama sadece ABD için bile olsa Galaxy Note 10 Plus 5G modelinin yanında Galaxy Note 10’un bedava dağıtımı çok ama çok dikkat çekecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.