Bu haftanın en dikkat çeken en popüler 5 İOS uygulaması.

Bu haftanın en dikkat çeken en popüler 5 İOS uygulaması.

Sizlere bu haftanın en dikkat çeken, ve yeni güncellemelerle farklı özellikler kazanan 5 İOS uygulamasını sizin için derledim. Bundan sonraki haftalarda da burada diğer popüler uygulamalarını paylaşacağım.

1-Unfold (İnstagram hikayeleri için geliştirilen bir uygulama)

Ulfold 25 farklı ücretsiz şablonu ve farklı font çeşitleri ile şık bir görünüm sağlamakta. Hikayelerinize zenginlik katacak ve fotoğraflar üzerinde yeni düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlayacak.

2-Slowly (Eskisi gibi mektup arkadaşı olmak isteyenlere)

Popüler mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra size nostalji tadını verecek bir uygulama olan Slowly ingilizce adıyla pen pal uygulaması. Bu uygulamayı diğer anlık mesaj uygulamalarından ayıran özellik iletiniz anında değil ülke uzaklığına göre gitmesi zaman alabiliyor J

3-Cloze Relationship Management (Anında etkileşim paylaşım bildirimi)

Yakın arkadaşlarınızı listenize ekliyorsunuz ve onların paylaşımları özet ve anlık olarak size geliyor. Etkileşimleri tek bir ekranda toplayan bu uygulama takım çalışmalarında da oldukça başarılı.

4- Encrypt.me (Gizlilik isteyenlere özel)

Genellikle Wi-Fi ağları şifreli olur fakat olmayan yerlerde mevcut, bu gibi yerlerde sizi uyaran başarılı bir program. Encrypt.me uygulaması bu gibi durumlarda VPN aktif hale getirerek sizin güvenli sörf yapmanızı sağlıyor.

5-Notion – Notes, Tasks, Wikis (Düzen ve tertip isteyenlere not defteri)

Bu uygulama hep düzenli not tutmanızı hem de tuttuğunuz bir not bildirim eklemenizi sağlıyor. Notion eş zamanlı olarak paylaşıma açık, aynı zamanda arkadaşlarınızla notunuzu paylaşabilir onlarında ekleme çıkarma yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz