Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Günlük alışverişlerde paraya alternatif olarak kullanılan ve alışverişleri ayrıcalıklı olarak gerçekleştirmeye yardımcı olan kredi kartları neredeyse her bir tüketici tarafından tercih edilen bankacılık ürünü olmuştur. Kredi kartları ile alışveriş yapma olanakları ve bankaların düzenlemiş olduğu kampanyalara dikkat edildiğinde günümüzde pek çok kişinin birden fazla kredi kartı sahibi olduğu söyleyebiliriz.

Günlük harcamaların kayıt altına alınmasını ve giderlerin net bir şekilde görülmesini sağlayan kredi kartlarına sahip olabilmek için bir takım koşul ve kriterlerin sağlanması gerekmektedir. Kredi kartı başvurusu esnasında bankalar tüketicilerden 18 yaşını doldurmuş olmak, iyi bir skor bandında yer almak ve aylık gelirin belgelenebilir olması gibi koşulların yerine getirilmesini istemektedir. Bu koşulların sağlanması ile birlikte Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar aracılığı ile hızlı bir şekilde kart sahibi olmak mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra dijital bankacılık kanallarının ve hizmetlerinin gelişmesi ile birlikte herhangi bir banka şubesine gitme ihtiyacı hissetmeden online olarak kredi kartı başvurusu yaparak anında kredi kartı almak mümkündür. Her bir bankanın çalışma politikası ve kredi kartı kullanım koşulları birbirinden değişiklik gösterdiği için Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar aşağıda yer almaktadır. Bu bankalar ve kredi kartı alma koşulları değerlendirilerek başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Yapı Kredi Anında Kredi Kartı Başvurusu

Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar içerisinde yer alan Yapı Kredi Bankası, alışveriş esnasında nakit taşımadan çeşitli kampanyalardan ve kolaylıklardan yararlanmak isteyen tüketicilere evden çıkmadan kart başvurusu yaparak anında kredi kartı sahibi olma olanağı sunmaktadır.

Kredi kartı başvurularının olumlu yanıtlanması için bir takım noktalara özen gösterilmesini vurgulayan Yapı Kredi, kart başvurusu sırasında tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesine dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizmiştir. Başvuru esnasında kişisel bilgilerin doğru girilmesinin yanı sıra kart limitinin belirlenmesinde önemli bir yere sahip olan net ve belgelenebilir gelirin de eksiksiz girilmesi ile kredi kartı başvurusunun hızlı bir şekilde onaylanması sağlanmaktadır.

Aynı gün içerisinde kredi kartı sahibi olmak için izlenebilecek bir diğer nokta ise Yapı Kredi Teminatlı Kredi Kartı Başvurusu işlemleridir. Teminat gösterilerek yapılacak başvurular başvurunun onaylanma ihtimalini arttırdığı gibi aynı gün içerisinde kredi kartı kullanıcısı olmaya da yardımcı olmaktadır.

Yapı Kredi anında kredi kartı başvurusu işlemleri için banka müşterisi olanlar mobil bankacılık ya da internet şubesi üzerinden hızlı bir şekilde başvuru işlemlerini tamamlayabilmektedirler. Banka müşterisi olmayanlar kredi kartı sayfası üzerindeki “hemen başvur” butonunu kullanarak işlem yapabilmektedirler.

ING Anında Kredi Kartı Başvurusu

Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar arasında bulunan ING Bank, kazandıran kredi kartı ING Bonus Card ile avantajlı olarak alışveriş yapma şansı sunarken aynı anda en yakın şube üzerinden 5 dakika gibi çok kısa bir sürede kartının alınmasına yardımcı olmaktadır. Anında kart hizmeti ile ING Bonus Card ve ek kart başvuruları için herhangi bir banka şubesine gitme ihtiyacı hissetmeden dijital bankacılık kanalları aracılığı ile işlem yapılabilmektedir.

Kredi kartı başvuru işlemlerinin onaylanmasının ardından sadece kimlik ile banka şubesini ziyaret ederek 5 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde kartın basım işlemi gerçekleştirilmekte ve kart sahibine teslim edilmektedir. Kart başvuruları müşteri temsilcileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kredi kartının teslim edilmesi sırasında müşteriye tahsis edilen kredi kartında ad ve soyad bilgisi bulunmamaktadır. Ad ve soyad bilgilerinin yazılı olduğu kredi kartına sahip olabilmek için telefon bankacılığı kullanılarak ismin yazılı olduğu kredi kartı talep edilebilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.