Vodafone Bedava İnternet Paketi

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet Kampanyası

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan Vodafone FreeZone Saçma Güzel Kampanyası ile internet kazanabilirsiniz. Faturalı hatlar için geçerli olan bu kampanya kapsamında FreeZone Saçma Güzel paketlerinden herhangi birine abone olan kullanıcı olarak tarifenize ek 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanya 12 ay boyunca geçerlidir.

Pazartesi TL Yükleyene Bedava İnternet

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına özel Mart 2020 bedava internet paketleri kampanyası dahilinde olan ve pazartesi günleri 30 TL – üzeri TL yükleme yapan kullanıcılar aylık kullanım için 2 GB hediye internet kazanabilmektedir. Bunun için FreeZone kullanıcısı olmanız yeterlidir.

Vodafone FreeZone Bedava 4 GB Hediye İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan bu kampanyadan 26 yaş altındaki aboneler faydalanabilirler. Böylece FreeZone Kulüp ailesine katılma şartıyla aylık 4 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak FreeZone ailesine katılmanız gerekmektedir.‘’FREEZONE’’ yazarak 1525’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası olarak, faturasız hattını faturalı hatta taşıyan tüm Vodafone müşterilerini kapsamaktadır. Faturalı olduktan sonra aylık kullanım için 5 GB internet kazanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken faturasız hattan ‘’Vodafone Uyumlu’’ ya da ‘’RED’’ tarifesine geçmenizdir. Böylelikle 12 ay boyunca tarifenize ek olarak aylık 5 GB internet yani toplamda 60 GB internet hattınıza yüklenmiş olacaktır. Bu işlem için Vodafone Cep Şubeleri’nden ya da Vodafone müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödemeye 1 GB Bedava İnternet

Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için tasarlanmış olan Mart 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası içerisinde yer alan mobil ödeme uygulaması ile haftalık 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Apple App Store ve Google Play Store ile Spotify mağazalarından herhangi birisinden 10 TL ve üzeri alışveriş yaparak interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz. Kampanyaya katılımı için herhangi bir limit yoktur.

 

Sonraki Sayfa 5

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.