Yeni Kredi Başvurusu

Yeni Kredi Başvurusu 2022

Tüketimin öne çıktığı günümüzde, bankalar da kredi faiz oranlarında bazı değişikliğe giderek indirim yoluna girmişlerdir. Bankaların kredi faiz oranlarının düşürülmesi sonucu, yeni kredi başvuruları oldukça artmakta ve kredilere olan talep de artmaktadır. Kredi başvuları sadece bankalar üzerinden değil PTT gibi kurumlar üzerinden de yapılabilmektedir. PTT Kredisi olarak bilinen krediyi anlaşmalı bankalarla yapılan işbirliği çerçevesinde sunan PTT vatandaşlara sunduğu bu hizmet ile talep almaya devam etmektedir.

Yeni Kredi Başvuru Şartları

PTT nin resmi sitesinde özellikle belirttiği ön koşuldan başlayarak, sizlere kredi alabilmeniz için yapmanız gerekenleri ayrıntılarıyla açıklamaya devam edelim. Resmi internet sitesinde PTT; kredi ihtiyacı duyan bireyin kurumumuza bizzat başvuru yapması gerekmektedir diyerek bir ön koşulu belirtmiştir. Yani PTT, herhangi birine verdiğiniz vekalet ile kredi verme işlemi yapmamaktadır. Kredi çekmek isteyen kişi şahsi olarak kuruma gitmeli ve talepte bulunmalıdır.Şahsi başvurunun mecburi olduğu kredi çekme işlemde yanınızda nüfus cüzdanınız ya da T.C kimlik kartınız bulunmalıdır.

Adresinize yakın olan bir PTT Merkez Şubesine giderek kredi çekme talebinizi belirterek başvurunuzu yapabilirsiniz.Sizlere PTT görevlisinin sunduğu anlaşmalı kampanyalara bakarak size uygun olanı seçebilirsiniz. Daha sonra size ilgili bankanın evrakları verilir ve doldurmanız gereken yerleri doldurarak imzalamanız sonucu talebiniz alınmış olur.Kredi talebinizin değerlendirme aşamasında kesinlikle PTT yetkili değildir. İlgili banka sizin hakkınızda gerekli incelemeleri yapar ve kredi başvuru değerlendirmenizi sonuçlandırır.Kredi tutarlarında herhangi bir masraf ücreti alınırsa bu yine ilgili banka tarafından alınır. Yani PTT herhangi bir işlem ücreti talep etmemektedir. Masraflarınızın iadesini istemeniz durumunda da bizzat ilgili bankaya başvurmanız gerekmektedir.Kredi çekme talebinizden vazgeçmeniz durumunda PTT herhangi bir işlem yapma hakkına sahip değildir. Kredi talebinde bulunduğunuz bankanın kendisine bizzat giderek cayma talebinde bulunabilirsiniz.

Kefilsiz N Kolay Emekli Kredisi

Emekli maaşını PTT den alan emeklilere sunulan avantajlı kredi imkanı sunulmaktadır. Acil nakit ihtiyacınızı kefilsiz şartsız sunan Aktifbank kredisinden yararlanmak için size en yakın PTT Merkezine gidebilirsiniz.80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT den alanların yararlanacağı N Kolay Emekli Kredisi için alt limit 1.250 TL, üst limit ise 80.000 TL dir.

Kredi tahsis ücreti de kredi tutarının binde beşi kadardır. Müşteri yaşı ve vade süresi toplam 85 yılı geçmeyecek şekilde düzenlenen kredide 3-60 ay arası vade imkanı sunulmaktadır.Maaşını PTT den alan emeklileri düşünen Aktifbank sadece bununla yetinmeyip ani kredi ihtiyacı duyan bireyleri de düşünerek N Kolay İhtiyaç Kredisi adı altında da kredi vermektedir.

Sitemiz sadece bilgilendirme amacıyla hizmet vermektedir. Herhangi bir başvuru veyahut kişisel bilgi almamaktadır. Komisyonculuk ya da aracılık yapılmamaktadır. PTT Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve güncel oranları görmek için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Resmi Site 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.