En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar 2021

Bireysel nakit ihtiyaçları bankaların ve finans kuruluşlarının sunmuş olduğu ürün ve hizmetler sayesinde karşılanabilmektedir. Geçmiş dönemlerde bankaların sunmuş olduğu kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı gibi kredili ürünleri kullanmak için en yakın banka şubesini ziyaret etmek gerekirken; bankaların yapmış olduğu yenilikler ve çalışma politikalarındaki düzenlemeler sonrasında dijital bankacılık kanalları ve uygulamaları aracılığı ile anında ve hızlı bir şekilde ihtiyaç duyulan kredili ürünü finanse etmek mümkün olmuştur.

En Kolay Kredi Veren Bankalar tarafından tüketicilerin kullanımına açılmış anında kredi seçenekleri ile başvuru sürecinde koşul ve prosedürlere takılmadan hızlıca kredi kullanılabilmektedir. Şubesiz bankacılık hizmeti olarak da adlandırılan bu işlemler günümüzde pek çok kamu ve özel banka tarafından sağlanmaktadır. Genellikle bankaların kendi müşterilerine sunmuş olduğu bu ayrıcalıklar diğer tüketicilerin de kullanımına sunulmuş olsa da kredi notu ve aylık gelir durumu gibi değerlendirmeleri hızlı olarak yaparak işlemin değerlendirilmesi şeklinde yürütülmektedir.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Dijital bankacılık ve online bankacılık işlemlerinin geliştirilmesi ile birlikte pek çok banka şubesiz, kefilsiz, belgesiz ve prosedür olmadan ürün ve hizmetlerini müşterilerinin anında kullanmasına olanak sunmaktadır. Hızlı Kredi ya da Anında Kredi olarak düzenlemiş oldukları kampanyalar ile herhangi bir banka şubesini giderek zaman kaybetmeden işlem yapılmasını sağlamaktadır. Böylece kredi kullanma süresi yani başvuru süreci azaltılmış olurken aynı anda tüketicinin finansal ihtiyacı da hızlı bir şekilde giderilmiş olmaktadır.

Hızlı ve anında kredi seçenekleri ile ek bilgi ve belge istemeden zaman kaybının önüne geçen En Kolay Kredi Veren Bankalar ise aşağıda yer almaktadır.

Aktif Bank En Kolay Kredi

Aktif Bank tarafından tüketicilerin kullanımına sunulmuş olan “N Kolay” online bankacılık hizmeti aracılığı ile herhangi bir banka şubesini ziyaret etmeye ihtiyaç duymadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Aktif Bank müşterisi olan ya da olmayan tüm tüketicilerin kolaylıkla ve hızlı bir şekilde başvuru yapmasını sağlayan online bankacılık hizmeti ile kredinin onaylanması halinde talep edilen tutarı anında kullanmak mümkündür. Ayrıca başvuru sürecini de aynı ekran üzerinden takip etmek mümkündür.

En Kolay Kredi Veren Bankalar içerisinde yer alan Aktif Bank N Kolay kredi faiz oranları ise 2.000 TL ile 40.000 TL’ye kadar olan tutarlarda %1,90’dan başlayıp %2.79’a kadar değişiklik göstermektedir. Kredinin vade süresi ise 36 ay olup; internet şubesinden, N Kolay Kart ile ATM’lerden ve PTT şubelerinden onaylanan krediyi kullanmak mümkündür.

Finansbank Enpara En Kolay Kredi

Dijital bankacılık avantajları ile pek çok bankaya öncülük eden Finansbank, Enpara dijital bankacılık kanalı ile şubesiz işlem yapılmasına olanak sunmaktadır. Dosya masrafı ve tahsis ücreti olmadan kredi kullanılmasına olanak sunan Enpara En Kolay Kredi Veren Bankalar arasında yerini alırken 36 ay vade seçeneklerinde 75.000 TL’ye kadar kredi kullanılmasına olanak sunmaktadır. Aylık akdi faiz oranı %1,71 olup, herhangi bir masraf ödemeden kredinin yine online olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Enpara ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için de Enpara’lı olmak yeterlidir. Online olarak başvuru yaparak, Enpara müşterisi olmak oldukça kolaydır.

 

Fibabanka en Kolay Kredi

Fibabank’ın esnaf ve KOBİ’lere özel sunmuş olduğu kolay kredi seçeneği En Kolay Kredi Veren Bankalar arasında oldukça dikkat çeken faiz oranlarına ve vade sürelerine sahiptir. 130.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarda ayrıcalıklı avantajlar sağlayan banka, İstihdam ve Sosyal Yenilik Programı kapsamında esnafların ve KOBİ’lerin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üretilmesi amacı ile kullanıma açılmıştır. Kredi başvuruları en yakın Fibabanka şubesi üzerinden yapılabileceği gibi, SMS ile ve internet üzerinden de online olarak yapılabilmektedir.

SMS ile kredi başvurusu için KOLAY yazıp bir boşluk bırakılmasının ardından T.C. kimlik numarasını yazarak 3422’ye kısa  mesaj gönderilmesi yeterlidir. Kredinin onaylanması halinde talep edilen bilgi ve belgelerin banka şubesine beyan edilmesinin ardından talep edilen kredi tutarı hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.