PTT Kredisi Veren Bankalar

PTT Kredisi Veren Bankalar 2021

PTT Bank, emekli maaş müşterilerine özel hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi ürünlerini anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden kullanıma açmıştır. Emekli maaşını PTT’den alan maaş müşterilerine düşük faiz oranları ve vade sürelerinde sunulmakta olan bu krediler ile emeklilerin acil nakit ihtiyaçları finanse edilirken aynı anda ek bilgi ve belge talep edilmeden kredi kullanımına olanak sunulmaktadır.

PTT kefilsiz, şartsız ve koşulsuz ihtiyaç kredisi kampanyaları olarak duyurulan bu krediler ise PTT Kredisi Veren Bankalar üzerinden emekli maaş müşterilerine sunulmaktadır. Özel ve kamu banlarının bulunduğu PTT üzerinden Kredi Veren Bankalar kredi üst limitleri, vade süreleri, üst yaş sınırı ve faiz oranları birbirinden farklı olsa da en uygun kredi teklifleri ile 80.000’e kadar kredi kullanma şansına sahip olmaktadırlar.

Aktif Bank PTT İhtiyaç Kredisi

Emekli maaş müşterilerinin kredi ihtiyaçlarında finansman desteği sağlayan PTT, PTT Kredisi Veren Bankalar içerisinde yer alan Aktif Bank ile maaşını PTT’den alan emeklilere ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan tüm emekli müşterilerine kefilsiz, şartsız ve koşulsuz “N Kolay Emekli Kredisi” kampanyası ile 80.000 TL’ye kadar kredi vermektedir.

3 – 36 ay vade sürelerine sahip bu kredi seçeneğinden 1,250 TL ile 80.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlar karşılanabilirken %2,79’luk faiz oranlarından yararlanılabilmektedir. Ayrıca kredi kullanımı esnasında emekli müşterilerden kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi kadar tahsil edilmektedir.

Kampanya kapsamında sunulmakta olan kredinin alt ve üst limitleri dahilinde istenilen tutarda PTT kredisi başvurusu yapmak mümkündür. Ancak kredi kullanımı esnasında emekli müşterinin yaşı ve kredinin vade süresinin toplamının 83’ü geçmemesi gerekmektedir. Örneğin 80 yaşındaki bir PTT emekli maaş müşterisi 4 yıl vadeli kredi kullanamamaktadır. 83 yıl koşulun yerine getirilebilmesi için azami 3 yıllık vadeli kredi kullanabilme hakkına sahiptir.

Aktif Bank PTT Tüketici Kredisi

PTT Kredisi Veren Bankalar içerisindeki Aktif Bank “Tüketici Kredisi” seçeneği ile yine emekli maaş müşterilerine ayrıcalıklı finansman desteği sağlamaktadır. Bu kredi kampanyasında emekli müşterilere yine kefilsiz, şartsız ve koşulsuz tüketici kredisi sunarken %2,59’luk faiz oranlarında 36 ay vade süresi ile 30.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunmaktadır.

Kredi başvurusunda esnasında uygulanacak olan faiz oranları PTT emekli maaş müşterisinin kredi notuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. %2,59’luk aylık faiz oranı en yüksek kredi notuna sahip PTT müşterilerinde geçerlidir. Kredi başvurusu için de en yakın PTT iş yerine giderek müracaat etmek yeterlidir.

Aktif Bank PTT Borç Kapatma Kredisi

Aktif Bank maaşını PTT’den alan emekli müşterilerine özel PTT Kredisi Veren Bankalar aracılığı ile kullanılmış olan diğer banka kredilerinin kapatılabileceği özel ihtiyaç kredisi ürünü sunmaktadır. “PTT İçi Birleştirme” kredisi olarak düzenlemiş olduğu bu kampanya dahilinde diğer anlaşmalı bankalardan kullanılan kredilerin borçları kapatılarak tek bir çatı altında toplanması sağlanmaktadır. Aynı anda uygun faiz oranları ve vade süreleri ile emeklilerin aylık kredi taksitlerinin düşmesine de avantaj sağlamaktadır.

80.000 TL üst limitli kredi seçeneği 3 – 36 ay vade süresine sahip olup, aylık akdi faiz oranı ise %2,79’dur. Kredi başvurusu için en yakın PTT iş yerlerine müracaat etmek ya da SMS ile PTT kredisi başvurusu yapmak yeterlidir.

Aktif Bank PTT Borç Transfer Kredisi

Aktif Bank ve PTT iş birliği ile düzenlenmekte olan kampanyalar içerisinde PTT borç transfer kredisi de yerini almaktadır. PTT Kredisi Veren Bankalar dışında maaş alınan diğer bankalardaki kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabına ilişkin borçları 36 ay vade süresi ile transfer etme fırsatı sağlayan bu kampanya tüm borçları ve ödemeleri tek bir çatı altında yürütmeye olanak sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra emekli maaşı banka değişikliği yapılması halinde ve maaş hesabının PTT’ye taşınması sonucunda Aktif Bank’ın PTT müşterilerine özel sunmuş olduğu ayrıcalıklı kampanyalardan ve kredilerden yararlanabilme şansı doğmaktadır. Borç transfer kredisinin aylık akdi faiz oranı %2,79 olup, kredi üst limiti ise diğer bankadaki kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabına ilişkin borçlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kredi başvurusu için en yakın PTT iş yerine uğrayarak Aktif Bank kredi başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Gereklilik halinde ek bilgi ve belge talep edilebilmektedir. Kredinin onaylanması halinde ise tüm borçlar tek bir çatı altında toplanmış olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.