QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı

Hemşire Bankacılığı

Çalışma politikaları ve müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile öncü bankalar arasında yerini alan QNB Finansbank, tüm banka müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler sunarken yapmış olduğu yenilikler ve çözümler sonrasında hemşireler için de özel bir bankacılık programı geliştirmiştir. QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı olarak adlandırdığı bu özel program müşteri odaklı bankacılık anlayışı ile geliştirilmekle birlikte yalnızca hemşirelere değil ebeler, hemşire olarak görev yapmakta olan memurlar, sağlık teknikerleri ve teknisyenlerine de ayrıcalıklı avantaj sağlamaktadır.

2010 yılında “Club Finans Doctors” programı ile sağlık sektöründe hizmet vermekte olan tüm çalışanların bankası olma yolunda ilk imza atan Finansbank, QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı ile geliştirmiş olduğu program ile sektörde hizmet veren hemşirelerin de finansal yaşam içerisinde ayrıcalıklı fırsatlara sahip olmasına olanak sunmaktadır. Sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını anlamak ve doğru çözümü üretmek amacı ile geliştirdiği bu program ile yaşam boyu ortaklık kurmayı hedeflemektedir.

Hemşire Bankacılığı Nedir?

QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı hemşirelerin yanı sıra ebe ve sağlık memurlarının faydalanabileceği bir bankacılık sistemidir. Bu bankacılık sistemi sayesinde hemşireler ve diğer sağlık memurlarının geleceklerine daha avantajlı bir şekilde yatırım yapmaları sağlanırken ayrıcalıklı hizmetler ile rahat bir finansal çalışma hayatı elde etme olanağı sunulmaktadır.

Hemşire Bankacılığı Özellikleri

QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı avantajları ve özellikleri içerisinde dikkat çeken en belirgin ayrıcalık esnek ödeme planına sahip olmasıdır. Esnek ödeme planı ile hemşire bankacılığı müşterileri taksitlerini gelirlerine göre belirleyebilmektedir. Böylece alacakları konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar konut kredisi kullanma şansını elde etmektedirler.

Taşıt kredisi ürünlerinde de güncel faiz oranlarına kıyasla özel ve indirimli faiz oranlarından yararlanma fırsatını elde etmektedirler. Tüm bunların yanı sıra QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu avantajlı birikim hesaplarından da yararlanılabilmektedir.

Finansbank hemşire bankacılığında en belirgin ayrıcalık ise kart ücreti ve yıllık aidatı olmayan Hemşire Kart’tır. Hemşire bankacılığı programında bulunan hemşireler ve diğer sağlık memurları kolaylıkla kart sahibi olabilmekte ve ayrıcalıklı hizmetlerden kesintisiz yararlanabilmektedir.

Hemşire Kart CardFinans Avantajları

QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı hizmetlerinden biri olan CardFinans Hemşire Kart ile alışverişler bedavaya gelirken acil nakit ihtiyaçlarından harcamaların taksitlendirilmesine kadar avantajlı rahatlık elde edilebilmektedir. Hemşire kart ile ihtiyaç duyulan her an 7 gün 24 saat boyunca nakit çekilebilmektedir. Çekilecek olan bu tutarlar ise 6,9 ve 12 ay taksitlendirilebilme imkanına sahiptir.

Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra kartın özellikleri içerisindeki “Taksit Kolay” ile taksitle alışveriş yapılamayan yerlerden alışveriş yapıldıktan sonra taksitlendirme yapılabilmektedir. 50 TL ve üzerindeki tek çekim harcamalar için geçerli bu işlem kolaylığı ile geri ödemelerde sorun yaşamanın önüne geçilmektedir. Ayrıca fatura ödeme talimatlarında herhangi bir ücret alınmamaktadır. Hemşire Kart sahipleri anlaşmalı kurumlardan yapmış olduğu fatura ödemelerini hem ücretsiz hem de pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı hizmetlerindeki Sosyal Asist ve Acil Asist destekleri ile günlük hayat içerisinde karşılaşılan sorunlara pratik bir şekilde çözüm sunulurken; harcama uyarı servisi ile de hesap özeti tutarları talimat ile belirlenmiş olan tutara ulaştığında kısa mesaj olarak bilgi verilmektedir.

1.500 TL’ye kadar olan alışverişleri bedavaya getirmeye yardımcı olan kartın yanı sıra anında kredi ile acil nakit ihtiyaçlarını formalitesiz bir şekilde karşılamak mümkündür. CardFinans Hemşire Kart başvurusu için QNB Finansbank Hemşire Bankacılığı kanalları üzerinden başvuru yapılabildiği gibi bankanın internet bankacılığı üzerinden de online olarak başvuru yapmak mümkündür.

Başvuru işlemi esnasında ad, soyad ve cep telefonu bilgilerinin girilerek hemen başvur butonuna tıklanması yeterlidir. Gereklilik halinde banka ek bilgi ve belge talebinde bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.