Xiaomi tarafından daha çok odaklanılan Mi 9 tasarımı.

Xiaomi tarafından daha çok odaklanılan Mi 9 tasarımı.

Xiaomi, akıllı cihaz tasarımlarında fark yaratacak çizgiler tecrübe etmekten kaçınmayan bir firmadır. Xiaomi Mi Mix 3 modeliyle şunu bize ispatlayan firma, her modelde daha orijinal tasarımlar gerçeklerştirmek için çalışıyor. Şirket yeni amiral gemisinde tasarıma, Mi 8 modelinde odaklandığından daha çok odaklanacak. Xiaomi’nin Ürün Direktörü Wang Teng Thomas, Xiaomi Mi 9 tasarımı için birtakım açıklamalarda bulundu!

Mi 6’nin tasarımcısı, Xiaomi Mi 9 tasarımı içinde çalışacak!

Ürün Direktörü Thomas, Xiaomi Mi 9 modelinde tasarıma daha çok dikkat edeceklerini belirtti. Thomas aynı sürede, Mi 9 modelinin tasarımının, Mi 6 modelinin tasarımcısı aracılığıyla yapılacağını da belirtti. Xiaomi Mi 6, pek çok müessese aracılığıyla firmanın en iyi tasarıma sahip amiral gemisi olarak seçilmişti. Bu bakımdan Xiaomi’nin gerçekleştirdiği bu hareket, doğru bir hareket olabilir.

Xiaomi Mi 9 modeliyle alakalı ortaya çıkan bazı render görüntüleri, tasarım hakkında birkaç görüş sunma imkânı veriyor. Biri 48 MP olmak üzere üç geri kameraya sahip modelde, parmak izi sensörü ekranın içerisinde bulunuyor. Ufak bir çentik barındıran modelin çerçeveleri, çok çok dar. Cihazda Snapdragon 855 ve hızlı şarj teknolojisinin yer alması da bekleniyor. Xiaomi Mi 9 muhtemelen bu ay MWC etkinliğinde duyurulacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.