Turkcell Bedava İnternet Kazan

Hediye Yarışı: En çok internet toplayabileceğiniz servis desek yeridir. İlk başta içerik olarak size ilk 5bine giren kişiye haftalık 5gb, sonraki 50bine ya haftalık 1gb, sonraki 250bine günlük 1gb hediye vermektedir. Bu servisdeki amaç bipden mesaj atmak yada aramaktır. Servis için ilk zamanlar mobilde tapping- auto clickler gibi tarz uygulamalarla mesaj atılıyordu topluca fakat bazen tıklamalar kaymakta ve hatalara sebep olup mesaj gönderimi durup farklı yerlere tıklayabiliyor genede halen aktif olarak kullanılabileceğini düşünüyorum fakat uğraştırıcıdır. En kolay yöntemi bilgisayar üzerinden bluestacks yada bu tarz uygulama üzerinden yapılabilir. Bluestacks üzerinden multi kullanım yaparak ilk hesapta kendi bip imiz açık diğer bluestacksda da bip üzerinde aileden yada bir arkadaşın (Bip kullanmayan) hesabını açın. Karşılıklı arama açarak puanı rahat bir biçimde kasabilirsiniz. Görüşme süresi 1 saat olduğu için her 1 saatte tekrar arama yapmanız gerekmektedir. Mesaj için 1 puan,sesli ve görüntülü aramada saniyesi 2 puan,davet ettiğiniz her kişi içinde 1 puan kazanırsınız bip indirip giriş yapması lazım. Arasında en mantıklı olan aramadır.

Dijital Operatör Uygulaması üzerinden işlemler kısmında üstte gelen kampanya müşteri hizmetlerini 30 gün aramamanız karşılığında haftalık 1gb hediye internet vermektedir. Kabul ettikten sonra süre başlamaktadır. 30 gün sonunda hediyenizi alabilirsiniz.

Kazanılan İnternetlerin Ekran Görüntüsü (Yazımız Resimden Sonra Devam Etmektedir)

Turkcell Diğer Uygulamalar Aracılığıyla Bedava İnternet Kazanma

Hediye Havuzu: Dijital operatör uygulamasında sağ üstte bulunan hediye ikonu tıklayarak oradaki görevler yerine getirerek ödüllerinizi alabilirsiniz. Tamamlanmış görevler var ise direkt internetleri de alabilirsiniz.

GollerCepte: Gollercepte uygulamalarından birisini kurarak her hafta pazartesi 00.00 da ücretsiz 1 hak elde ederek bir maç seçiyorsunuz ve bu maç da ne kadar gol olursa x100mb internet kazanıyorsunuz. Örnek 2-1 biten bir maç için 300mb hediye internet kazanırsınız haftalık. Arkadaşlarınızı da davet ederek kurmayan birisi ise hiç kurduğunda karşılıklı olarak 500mb internet kazanabilirsiniz.

Paycell Salla Kazan: Paycell uygulaması üzerinden verilen salla kazan hakkı ile puan kazanarak puan biriktiriyoruz ve puan karşılığında ister internet alırsınız, ister play store ,app storede 10tl bakiye, ister e ticarette indirim kodu, ister oyunlar için kupon, istersenizde istanbulkart tatilsepeti gibi yerlere kuponu alabilirsiniz.

Sim Kupon: Turkcell sim uygulamasını indirerek günlük verilen sayılı kuponları toplayarak belirli sayıdaki kupon ulaşınca hediye internetinizi alabilirsiniz ücretsiz şekilde.

Çatlat Kazan: GNC uygulaması üzerinden sağ üstte yer alan çatlatarak kazanma olayıdır.Haftada size belirlenen 2 gün çatlatarak hediyenin sahibi olabilirsiniz. Çoğunlukla 24 saat geçerli 1gb 1 tl çıkmaktadır. Ücretsiz olarak 1saatlik, 3 saatlik, 24 saatlik veya nadir olarak haftalık 1gb vermektedir. Haftalık çoğunlukla ilk yeni müşterisi için 1 ay boyunca her hakkında veriyor 2 kere yeni müşteri olarak denendi.

Salla Kazan: Her Turkcell kullanıcısının bildiği klasik hediye yolundan 1. sırada yer almaktadır son gelen güncelleme ile artık 2 hediye seçeneği sunmaktadır. Ek olarakda yanında 3 saatlik yada 1 saatlik internet hediye vermektedir.

 

Sonraki Sayfa 3 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.