Grafik kalitesi ile tanınmış 5 oyun.

Grafik kalitesiyle  tanınmış 5 oyun.

Bazı oyunlar sadece  grafik kalitesinin muazzam oluşuyla kendini tanıtmıştır ve akıllarda bu özelliğiyle kalmıştır. Ekran kartlarını ne kadar zorlasalar da insanlar grafik kalitesini inanılmaz derecede önemsiyor.

GTA V

Grafik kalitesi öyle iyiydi ki, insanlar  oyunun içinde boş dolaşmaktan bile zevk alıyordu. Oyun videolarında genellikle görev yapmaz; dağlara tepelere çıkıp arabayı yokuştan aşağı sürerlerdi. Nitekim hala aynıdır, GTA V’nin grafik kalitesi oyunun tanıtım yüzü olmuştu.

Crysis 3

Bu oyun çıkış tarihine göre çok üst düzey bir grafiğe sahipti. Hatta şuan yapılacak gerçekci grafikler listesine bile girebilir, zamanının ötesinde bir oyun. Crysis zaten grafiklerinin çağının ötesinde olmasıyla ünlü bir oyun. Ancak oyunun hikayesi ve oynanışı da beğenildi.

Batman: Arkham Knight

Bu oyun konsollar için çıkmaktadır genelde. Ancak geç de olsa bilgisayara da çıkardılar ve grafik kalitesi muazzamdı. Yağmurlu havada çatıdan aşağı bakarken etrafın gerçekci görünmesiyle insanların aklına kazınmış bir oyun.

Rise of Tomb Raider

Hem oynanışı hem grafiği çok güzel olan oyunlardan birisidir. Kendi alanında pek fazla rakibi olmayan bir oyundur ve yalnızlığı sevenler için çok iyi bir tercihtir. Oyunda güzel grafikler eşliğinde yalnız başınıza düşmanları ortadan kaldırarak ilerliyorsunuz, mevsim ise kış.

Dragon Age: Inquisition

Rpg oyunudur. Rpg oyunları genellikle grafik konusunda iddia sahibi değildir çünkü oynanış ve hayatta kalma gibi konulara daha fazla odaklanılır. Ancak bu oyun harika ve stabil grafiklere sahip. Aynı zamanda alanında en kaliteli ilk 3 oyundan biridir desek kesinlikle abartmış olmayız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.