Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kapat

Sony yeni kablosuz kulaklığı ile Airdpods’u devirdi.

Teknoloji devleri arasında yer alan Sony Airpods’a bir savaş başlattı. Bu savaşın galibi bana göre şimdiden sony.

Bildiğiniz üzere AirPods | Apple‎ ürünü ile teknoloji dünyasında bir çığır açmıştı. Bir çok alanda müşterisi olan Airpods’a artık bir rakip var. Sony yeni çıkardığı ürün olan Sony WF-1000XM3 kablosuz kulak içi kulaklık ile herkesi şaşkına çevirdi.

Bu kulaklık sıradan bir kulaklık değil, örneğin yanınızda bir iş makinası çalışırken arkadaşınızla rahatlıkla konuşabilirsiniz, ayrıca bu kulaklık ile 24 saat’e kadar müzik dinleyebilirsiniz. Üzerinde sağ ve sol olarak mikrofonu ve kontrol edici tuşlar mevcut.

Yeni teknoloji olarak tabir edilen Type-C olarak yani USB-C soketine kompakt bir şarj aletine sahip Sony WF-1000XM3 sadece 10 dk lık bir şarj süresinde size 90 dakika müzik keyfi yaşatabiliyor. Gürültü engelleyici kapalı hâldeyken ise kulaklık başına 8 saat şarj süresi elde ediyorsunuz. 

Ürüne yakından bakalım mı ?

Sony WF-1000XM3 kablosuz kulak içi kulaklık

“Sony yeni kablosuz kulaklığı ile Airdpods’u devirdi.” için 2 yorum yapılmış.

  1. sony kulaklıkta liderdir 🙂 iphone olabilirsin herkes kendi sınıfda oynasın airpods güzel olabilir ama sony çok farklı her konuda sonyde telefon yapamıyor malesef sony kablosuz kulaklığı deneyeceğim ilk fırsatta

  2. Sony kablosuz kulaklık bayağı yankı yapacağa bnziyor. Bnimd kulaklık ihtiyacım var aslında alanında uzman marka sony kablosuz kulaklı alabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Son yazılar