Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kazanma

Mart 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Eski adı AVEA olarak bilinen ve Türk Telekom adı altında hizmetine devam eden GSM operatörüMart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile kampanyalarına devam etmektedir. Yaptığı kampanyalarla yıllardır kullanıcıların ilgi alanına hitap etmektedir. Türk Telekom kampanyalarından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanırken, bu içeriğimiz sayesinde güncel olan kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yerini alan ve faturasız hat kullanıcıları için sunulan kampanya ile Selfy’li olmanız halinde 25 TL ve üzeri TL yüklemeleriniz de bedava internet paketi kazanabilirsiniz. TL yüklemesi yapmadan önce telefonunuzdan ‘’MOR HEDİYE’’ yazarak 4545’e SMS gönderiniz. Yüklediğiniz TL miktarına göre internet paketiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında Türk Telekom GSM operatörüne yeni kayıt olmanız ya da Türk Telekom’a numaranızı taşımanız halinde aylık kullanımınız için 4 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca abonesi olduğunuz Türk Telekom tarafından hattınıza 40 TL yükleme yapılırken, kampanyaya dahil olmak için ‘’BALLI 4GB’’ yazarak 2070’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yerini almaya devam eden bir kampanya da ‘’ArayanıBil Plus’’ servisidir. Bu servise abone olan kullanıcıların hattına 1 GB bedava internet yüklenmektedir. Siz de bu servise abone olarak bedava internetten yararlanmak istiyorsanız, ‘’PLUS’’ yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz. Böylece 1 GB bedava internet aylık kullanımınız için hattınıza tanımlanacaktır. Servis ücretinin de faturanıza yansıyacağını unutmamanızı belirtmek isteriz.

4.5G ile 30 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan ve uzun süredir devam eden 4.5G ile 30 GB İnternet Kampanyası, aynı zamanda kazandırmaya da devam ediyor. Siz de hala 3G kullanıcısı iseniz, Türk Telekom Bayileri’ne giderek ücretsiz olarak 4.5G uyumlu SİM kartınızı alabilirsiniz. Böylece 30 GB Türk Telekom bedava internet paketinin hattınıza yüklenir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için ‘’4.5G 30GB’’ yazarak telefonunuzdan 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 

Sonraki Sayfa 5

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz