Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kapat

Huawei kendi harita servisi üzerinde çalışıyor.

Çinli akıllı telefon üreticisinin Huawei, Map Kit olarak bilinen kendi harita hizmetini açığa çıkarmayı planladığı bildiriliyor. Harita Kiti, geliştiricilere bir sokak navigasyon sistemi sunmanın yanı sıra kullanıcılara gerçek zamanlı trafik koşullarını göstermenin bir yolunu sunuyor. Bir Huawei yürütücüsüne işaret eden bir raporda, artırılmış gerçeklik haritalamasını destekleyeceğini ve doğrudan tüketici kullanımı için olmayacağını belirtti.

Gelişmiş platformlar arası çalışmalara odaklanan Harmony OS, akıllı hoparlörler, otomobiller, bilgisayarlar, akıllı saatler, akıllı telefonlar ve tabletlerden ayrı kablosuz kulaklıklar da dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda çalışacağı konusunda açıklama yapıldı.

ARCore ve ARKit‘i destekleyen iOS cihazları için Live View adlı yeni bir beta özelliği de eklendi. Bir kullanıcıya sanal kılavuzu kullanarak hangi yoldan yürüyeceğini göstermek için genişletilmiş gerçeklik kullanılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Son yazılar