Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Sil Süpür Kampanyası

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde yer alan ve eğlence denilince

İlk akla gelen ‘’Sil Süpür’’ oyunudur. Bu oyuna katılabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını telefonlarınıza yüklemektir. Daha sonra uygulama üzerinden katılacağınız oyun sayesinde eğlenerek kazandığınız puanları GB’lara dönüştürebilirsiniz.

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Türk Telekom’un önemli kampanyalarından olan ve Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında da yerini alan ‘’Dönüşüm Festivali Kampanyası’’ ile tarifenizde kullanmadığınız SMS paketinizi internet paketine dönüştürebilirsiniz. Bol bol internet kazanımı sağlayacağınız bu paket ile dönüştürme işlemini gerçekleştirmek için ‘’DONUSTUR’’ yazıp, 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Böylece 1.000 SMS size 1 GB olarak geri dönecektir.

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava İnternet

Selfy abonelerine özel olarak hazırlanmış ve Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yerini alan Tambu paketi ile aylık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Android ya da İOS telefonlarınızla uygun sanal mağazalar üzerinden ‘’Tambu’’ uygulamasını indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz WhatsApp Paketi

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında olan Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile 1 yıl geçerli olan ücretsiz WhatsApp paketi siz kullanıcılarına sunulmuştur. WhatsApp uygulaması ile yazışmalarınızı ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Selfy abonesi olmak içinde  ‘’ANLIK MESAJLASMA’’ yazarak 4545’e SMS göndermeyi unutmayın.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderene 1 GB Bedava İnternet

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde oldukça başarılı olan bu kampanyadan yararlanabilmeniz çok kolay. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olarak sevdiklerinize internet hediye etmeniz halinde1 GB haftalık Türk Telekom bedava internet paketi kazanabileceğiniz kampanyanın adı ‘’Hediye İnternet Kampanyası’’dır.

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak yeniden başlatılan e-dergi uygulaması ile ücretsiz olarak yüzlerce dergi ve gazeteye ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken e-dergi uygulamasını App Store ya da PlayStore üzerinden indirmenizdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.