Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2021

Düğün sezonunun açılması ile birlikte evlenecek çiftlerin düğün organizasyonundan beyaz eşya alımına ikramlıklardan balayına kadar pek çok gider kalemleri için nakit ihtiyaçları doğmaktadır. Bu düğün alışverişlerindeki nakit ihtiyaçlarını giderebilmeleri için ülke genelinde hizmet vermekte olan pek çok özel ve kamu bankaları evlilik ya da düğün kredisi kampanyaları düzenlemektedirler.

Evlenecek olan çiftlerin nakit ihtiyaçlarını giderebilmek amacı ile bankalar tarafından düzenlenen evlilik kredileri bir ihtiyaç kredisi türüdür. Düğün sezonunun açılması ile birlikte yoğun olarak tercih edilen bu kredi bir ihtiyaç kredisi türü olduğu için en fazla 36 ay vade ile kullanılabilmektedir. Ancak her bir bankanın çalışma politikasında farklılıklar olduğu için bireysel müşterilerine farklı kredi üst limitlerinde ve faiz oranlarında kredi seçeneği sunmaktadır.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar tarafından düzenlenmiş olan bu düğün kredilerinin kampanya seçenekleri birbirinden değişiklik gösterse de başvuru ve kredi kullanım koşulları genellikle aynıdır. Bilinmelidir ki bir ihtiyaç kredisi türü olduğu için bu krediye başvurular bireysel kredi başvurusu şeklinde evlenecek çiftlerden yalnızca biri tarafından yapılmaktadır. Çiftlerden her ikisinin de bu krediye başvurma şansı bulunmaktadır. Başvuru sahibinin başvuru talebi onaylanmıyor ise diğer çiftin geliri banka tarafından kabul edilmemektedir.

Bankaların internet şubeleri, mobil bankacılık uygulamaları, SMS ile kredi başvuru kanalı, telefon bankacılığı ve ATM’ler üzerinden evlilik kredisi başvurusu yapma olanağı sunduğu 2021 güncel evlilik kredisi kampanyaları ve Evlilik Kredisi Veren Bankalar aşağıda yer almaktadır.

2021 Akbank Evlilik Kredisi

2021 yılında evlenecek çiftlere ayrıcalıklı fırsatlar sunan bankalar arasında yerini alan Akbank, masrafsız düğün kredisi seçeneği ile çiftlerin düğün organizasyonlarından alışverişe kadar doğan tüm nakit ihtiyaçlarında finansman desteği sağlamaktadır. Çiftlerin en özel günlerinde her şeyin istedikleri gibi olmasına yardımcı olan Akbank, tüm ihtiyaçların tamamlanmasını sağlayan masrafsız evlilik kredisini 36 ay vade seçeneği ile sunarken 75.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında uygun faiz oranları sunmaktadır. Ayrıca düğün kredisi kampanyasından yararlanan çiftlere avantajlı Kiralık Kasa seçeneği de sunarken, düğün sonrasında takıların daha güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır.

2021 Albaraka Türk Evlilik Kredisi

Evlilik Kredisi Veren Bankalar içerisinde “Düğün Organizasyonu” kampanyası ile yerini alan Albaraka Türk, düğün organizasyonuna ait tüm hizmetlerin rahatlıkla alınabilmesi, düğün salonundan düğündeki tüm ikramlıklara kadar eksiksiz tamamlanabilmesi amacı ile 36 aya varan vade seçenekleri ile ayrıcalıklı kredi kullanımına olanak sunmaktadır.

Geri ödemelerin aylık eşit taksitler haline yapılmasına yardımcı olan ve çiftlere finansman desteği sağlayan Albaraka Türk evlilik kredisi faiz oranları ise %1,65’tir. 60.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansmanı adı altında sunulmakta olan bu kredi ürününe bankanın herhangi bir şubesini ziyaret ederek yararlanmak mümkün olduğu gibi, bankanın internet ya da mobil bankacılık şubesi üzerinden de başvurarak anında kullanılabilmektedir.

2021 DenizBank Evlilik Kredisi

Eğitim, tatil, sağlık ve alışverişe kadar pek çok acil nakit ihtiyaçlarında müşterilerinin finansman desteğini sağlayan DenizBank evlilik ile birlikte doğan kişisel ihtiyaçların giderilebilmesi için tüketici kredisi vermektedir. Uygun faiz oranları ile evlenecek çiftlerin yanında olan DenizBank, 36 aya varan vade seçeneklerinde %2,35 aylık faiz oranı uygulamaktadır. Kredi üst limiti ise 55.000 TL’dir. Ayrıca bu kredi kampanyasında kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar geri ödeme günlerini planlama şansı sunulmaktadır.

2021 Türkiye Finans Evlilik Kredisi

Yeni yuva kuracak olan çiftlere finansman sağlayan Evlilik Kredisi Veren Bankalar arasında “Evlilik Finansmanı” kampanyası ile yerini alan Türkiye Finans, çiftlerin düğün alışverişlerinde ihtiyaç duyduğu nakdi uygun faiz oranları ve 36 ay vade seçeneği ile kullanıma açmıştır. Düğün, balayı ve ev eşyası alışverişlerinde ihtiyaç duyulan 50.000 TL’ye kadar olan tüm harcamalar için %1,59 aylık akdi faiz oranı uygulamaktadır. Bankanın internet şubesi üzerinden ihtiyaç finansmanına ulaşarak, ödeme planını inceledikten sonra başvuru yapabilmek mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.