3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Geri Ödemesiz Kredi

Bankaların ve finans kuruluşlarının sunmuş olduğu ürün ve hizmetler kişi ve kurumların acil nakit ihtiyaçlarını finanse edebilmeleri açısından oldukça önemlidir. Sunmuş oldukları bu ürün seçenekleri ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılarken aynı anda belirli bir süre sonra geri almak kaydı ile satın alma gücünün sağlanmasını belirli bir faiz oranı ve vade süresi karşılığında sunmaktadır.

Kişi ve kurumların finansal desteğine göre şekillenen bu kredi ürünleri ev, taşıt, ihtiyaç ve tüketici kredisi olarak gruplandırılmaktadır. Bu kredi ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ihtiyaç kredileri ise tatilden eğitime, düğünden sağlığa pek çok bireysel harcamaların ve hizmetlerin alımlarının desteklenmesi amacı ile kullanıma açılmaktadır.

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ihtiyaç kredisi ürünü ise bankaların belirli dönemler ve periyodlar halinde düzenlemiş oldukları kampanyalar sonucunda avantajlı olabilmektedir. Son dönemde ülke genelindeki bankaların çalışma politikalarında yapmış olduğu yenilikler sonrasında ihtiyaç kredisi ürünlerinden 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği ile yararlanmak mümkündür.

Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile bankaların müşterilerine sunmuş olduğu 3 ay geri ödemesiz kredi seçenekleri ülke genelinde hizmet vermekte olan pek çok kamu ve özel banka tarafından kullanıma açılmıştır. Belirli kredi üst limitlerinde, vade sürelerinde ve faiz oranlarında kullanıma açılan bu bankaların ihtiyaç kredisi özellikleri ise her bir bankada değişiklik göstermektedir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi veren bankalar içerisinde yer alan QNB Finansbank, ihtiyaçları artan banka müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik hazırlamış olduğu kredi teklifi ile avantajlı seçenekler sunmaktadır. Kolay ödemeli kredi olarak da adlandırdığı bu ihtiyaç kredisi ürününü 36 ay vade seçeneği ile aylık %1,39 faiz oranları ile kullanıma açmıştır.

İhtiyaçların şimdi karşılanmasını sağlayan ve ödemelere 3 ay sonra başlatan bu kredi ürününün üst limiti 75.000 TL’dir. 36 ay kredi vadesi süresince 3 ay ertelemeli olarak her ay eşit taksit ödemeli düzenli planın yanı sıra esnek ödeme planına da sahiptir.

Hesabı bulunan banka müşterileri internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi sekmesindeki alt menüden hemen başvuru yapabilmektedirler. Ayrıca telefon bankacılığı, SMS ile kredi başvurusu ya da KrediGo uygulaması üzerinden de 3 ay geri ödemesiz kredi seçeneğine hızlı başvuru yapılabilmektedir.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarında 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği ile avantaj sunan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi, kredi başvurularını Yapı Kredi mobil ya da bireysel internet şubesi üzerinden kabul etmektedir. 3 aya kadar ertelemeli kredi kampanyası olarak duyurduğu bu ihtiyaç kredisi ürününün azami vade süresi 3 ay geri ödemesiz dönem ile birlikte 36 aydır. Kredinin geri ödeme planında maksimum 90 gün öteleme seçeneği bulunmaktadır. Kredi üst limiti 200.000 TL olup, kredinin faiz oranı ise %2,04’tür.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İhtiyaç anında kullanılabilecek 3 Ay Ertelemeli Kredi Akbank’tan avantajlı bir şekilde gelmektedir. 3 ay sonra geri ödemeye başlanılan bu kredi kampanyasında 100.000 TL’ye kadar 36 aya varan vade seçeneklerinde kredi kullanmak mümkündür. Aylık faiz oranı ise %1,63’dır. Krediden yararlanmak isteyen Akbank müşterileri belgesiz imzasız Akbank mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon şubesi ya da Akbank’ın herhangi bir şubesini ziyaret ederek kredi kullanma şansına sahiptir. Akbank müşterisi olmayan tüketiciler ise internet bankacılığı üzerinden ertelemeli kredi başvurusu formunu doldurarak kullanabilecekleri kredi üst limitini sorgulama ve en yakın Akbank şubesinden kredi kullanma şansına sahiptirler.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

Kredi ödemelerinde 3 ay erteleme avantajı sunan bankalar içerisindeki Türk Ekonomi Bankası (TEB), ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve kredili mevduat hesaplarının geri ödemelerinde müşterilerinin zorluk çekmemesi için destek paketi adı altında avantajlar sunmaktadır. Bunun yanı sıra acil nakit ihtiyaçlarında %1,59 faiz oranlarından başlayan 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği ile 36 aya varan vade süreli kredi kullanımına olanak sunmaktadır.

Bireysel kredi ihtiyaçlarında 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları karşılamak için TEB ertelemeli kredi seçeneğinden yararlanmak için CEBTETEB üzerinden başvuru yapmak yeterlidir. CEBTETEB müşterisi olmayanlar ise %1,45 faiz oranları ile hoş geldin kampanyasından yararlanabilmektedir.

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi veren bankalar arasında %1,35 faiz oranlarından başlayan kredi kampanyası sunan ING Bank, 5.000 TL ile 50.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyaçları için avantajlar sunmaktadır. 36 aya varan vade seçeneklerine sahip 3 ay geri ödemesiz kredi seçeneği ING bank müşterilerinin yanı sıra banka müşterisi olmayan kişiler için de kullanıma açılmıştır.

Ayrıca İNG Bank’ın yeni düzenlemiş olduğu e-kredi kampanyası ile 36 aya varan vade sürelerinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi seçeneği de sunmaktadır. Kredi üst limiti 80.000 TL olup, faiz oranı ise %1,54’tür. 80.000 TL tutarındaki 3 ay ertelemeli krediden yararlandıktan sonra 36 ay vade seçeneğinde ayda 3.063 TL taksitle geri ödemesi yapılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.