KrediGo Anında Kredi

Finansbank KrediGo

Bankacılık ve finans sektörü içerisinde sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile tüm müşterilerine avantajlı fırsatlar sunan Finansbank, dijital bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin işlemlerini kolaylıkla yapmalarına olanak sunarken geliştirmiş olduğu KrediGo Anında Kredi ile tüketici kredisi özelinde tüm tüketicilere kolaylık sağlamaktadır.

Acil nakit ihtiyaçlarında anında kredi kullanılabilmesi, kredi sorgulama işleminin yapılabilmesi ve kullanılabilecek kredi limitinin görüntülenebilmesini sağlayan KrediGo ile kredi ihtiyacına özel ilk mobil uygulama olarak tüm herkesin erişimine açılmıştır.

Türkiye’nin ilk kredi ihtiyacına özel geliştirilmiş olan KrediGo Anında Kredi kullanılabilmesine olanak sunarken onaylanan kredi ürünlerinin formalitesiz ve prosedür olmadan hesaba aktarılarak zaman kaybının da önüne geçmesini sağlamaktadır.

Anında Kredi Nedir?

Bankaların müşterileri v tüketicileri için geliştirmiş olduğu ürün ve hizmetler içerisinde yer alan anında kredi seçeneği bir ihtiyaç kredisi türüdür. Bu ihtiyaç kredisi ürünü tüm acil nakit ihtiyaçlarında özel faiz oranları ile kullanılabilecek hızlı, pratik ve formalitesiz işlem olanağına sahiptir. Bankaların belirlemiş olduğu kredi üst limitlerinde ve vade sürelerinde kullanılan bu kredi ürününü herhangi bir banka şubesini ziyaret etmeden kullanmak mümkündür.

KrediGo Anında Kredi Özellikleri

Finansbank’ın tüm tüketiciler için geliştirmiş olduğu KrediGo Anında Kredi mobil uygulamasının en belirgin özelliği tüm tüketicilerin kullanımına açık olmasıdır. Hangi banka müşterisi olunursa olunsun uygulamanın indirilmesi ile birlikte tek bir tıkla ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru sonrasında da başvuru süreci online olarak takip edilebilmekte; çok kısa sürede kredi talebine ilişkin sonuç görüntülenebilmektedir. Başvurunun olumlu yanıtlanması halinde ise kredi anında hesaba aktarılmaktadır.

Bir ihtiyaç kredisi uygulaması olmasının yanı sıra her bir tüketici indirmiş olduğu KrediGo uygulaması üzerinden kredi notunu güncel olarak takip edebilmektedir. Aynı sırada kredi bilgilerini ve başvuruya ilişkin tüm süreci takip ederken kullanılabilecek kredi limitlerini sorgulamaya da olanak tanımaktadır. Kredi hesaplama fonksiyonu sağlayan bu mobil uygulama kredi danışmanları sayesinde ihtiyaç duyulan bireysel desteğin alınmasına da yardımcı olmaktadır.

KrediGo Nasıl İndirilir?

Tüm banka müşterilerinin kefilsiz, evraksız ve formalitesiz ihtiyaç kredisi kullanımını sağlayan KrediGo Anında Kredi mobil uygulaması istenilen tutar ve taksitlerde kredilerin hesaplanmasına yardımcı olmaktadır. Başvuruların ve kredilerin online ve güncel olarak takip edilmesine yardımcı olurken kredi notunu bilgilerinin de aktif olarak incelenmesini sağlayan bu mobil uygulama üzerinden tek bir tıkla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için KrediGo uygulamasını cihazlara indirmek yeterlidir.

KrediGo indirme işlemleri için android cihazlar için Google Play ya da Play Store mağazalarını ziyaret etmek, apple cihazlar için App Store mağazasına giriş yapmak ve KrediGo ihtiyaç kredisi mobil uygulamasını indirmek yeterlidir. Uygulama marketlerinden yapılan indirme işlemlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

KrediGo Anında Kredi Başvurusu

Bankaların ve finans kuruluşlarının sunmuş olduğu anında kredi seçeneklerinin en belirgin özelliği formalitesiz ve koşulsuz olmasıdır. Hızlı kredi olarak da adlandırılan bu kredi başvuru koşullarında banka müşterileri ek bilgi ya da belge beyan etmeden ve herhangi bir banka şubesini ziyaret etme ihtiyacı hissetmeden talep ettikleri kredinin olumlu yanıtlanması halinde tutarı hesaba aktarabiliyor olmasıdır.

KrediGo Anında Kredi başvurusu işlemlerinin en belirgin özelliği de Finansbank müşterilerinin kredi başvurusunun onaylanması halinde kredi tutarlarının anında hesaba aktarılmasıdır. Banka müşterisi olunmaması halinde herhangi bir QNB Finansbank şubesini ziyaret ederek onaylanan krediyi kullanmak mümkündür.

Anında Kredi başvurularında uygulanacak faiz oranları ise müşterilerin kredi puanına göre değişiklik göstermektedir. KrediGo mobil uygulaması ile yapılacak kredi başvurularında da 3 ay ertelemeli kredi seçeneğinden yararlanmak mümkündür. Ek vade sürelerinde ve kredi tutarlarında kredi talep edilmesi halinde ise herhangi bir Finansbank şubesini ziyaret etmek gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.