Turkcell Bedava İnternet

Bedava internet günümüzde gelişen teknoloji sonrası telefonlarımızdaki internet paketlerinin yetmemesiyle beraber en çok aradığımız konuların başında geliyor. Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava İnternet, Vodafone Bedava İnternet ve Türk Telekom Bedava İnternet nasıl kazanabiliriz bunları anlatacağız. Lütfen Aşağıdaki Bütün Sayfaları Okuyunuz Tüm Operatörler Hakkında Bilgileri Öğrenebilirsiniz. Anlattığımız yöntemlerden güncelliğini yitirenler olabilir. Lütfen anlattığımız yöntemleri operatörlerin sitesinden de teyit ettikten sonra kullanınız.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet kazanma yöntemlerini detaylı şekilde açıklıyoruz. Bu yöntemlerle 50GB üzeri internet kazanmanız mümkündür. Bu yöntemler genelde faturasız hatlarda denenip sonuç alınan yöntemlerdir. Faturalı hatlarda servis ücretleri kesilebilir. Lütfen operatörün sitesinden detaylı bilgileri inceleyiniz. BİP üzerinden ve normal olmak üzere iki şekilde Turkcell Bedava İnternet kazanabileceğiniz yöntemleri detaylı olarak anlatacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma (BİP)

Bil Kazan Servisi: Bu serviste toplam 10 adet soru sorulmaktadır. Hepsini doğru bilirseniz günlük 1gb kazanırsınız. Çarşamba günleri 10 soru doğru yanıtlayan haftalık 1 gb kazanabilir. Baraj kısımlarda günlük 50,250mb kazanabilirsiniz.(Çarşamba günlerinde haftalık olmaktadır)

Bip Yıldızları: Bu servis üzerinden bip yıldızı mısınız ? Bunu sorguladıktan sonra hedef mesaj sayınızı öğrenerek o sayı kadar mesajınızı attıktan sonra hediye internetinizi alabilirsiniz.

Sen Yap Diye: Bu servis üzerinde belirlenen haftalık görevi görüp gerekli görevi yerine getirdikten sonra ödülünüzün sahibi olabilirsiniz.

Kim 1 GB İster ?: Bu servis de bil kazan servisiyle aynı mantık üzerinedir. Tek fark olarak 15 soru vardır barajlarda ödülü alıp çekilebilir yada devam edebilirsiniz.

Sürpriz Nokta: Sürpriz nokta da bilinen eski servislerden birisidir. Belirlenen konum üzerinden hediye paycell harcamaları yada internet,dk,sms kazanabilirsiniz.

 

Sonraki Sayfa 2 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.