Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil Kredisi 2021

Bankalar ve finans kuruluşları belirli dönemlerde ihtiyaca yönelik kredi kampanyaları yaparak tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını finanse etmektedirler. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte pek çok kamu ve özel bankanın düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları içerisinde Tatil Kredisi seçeneği bulunmaktadır. Tatil organizasyonlarındaki nakit ihtiyacının finanse edilmesi amacı ile sunulan bu kredi ürünü ile tatil masraflarının belirli vade sürelerinde ve taksitler ile ödenmesi sağlanmaktadır.

Kampanyalı kredi türü olan ve bir ihtiyaç kredisi olan Tatil Kredisi, yaz tatili boyunca yapılan tüm harcamaların taksitler halinde ödenmesine olanak sunarken aynı anda 36 ay boyunca uygun faiz oranları ile finanse etmeye yardımcı olmaktadır. Ülke genelinde pek çok banka tarafından tüketicilerin kullanımına açılmış olan tatil kredisi kampanyası ise Tatil Kredisi Veren Bankalar başlığı altında yer almaktadır.

Tatil masraflarının küçük taksitler şeklinde ödenmesini sağlayan bu kredi ürünü ile tatil harcamalarını tek seferde yapmanın önüne geçmektedir. Tatil Kredisi 2021 seçenekleri sunan Tatil Kredisi Veren Bankalar aracılığı ile 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay veda seçeneklerinden yararlanılabilecek kampanyalara erişmek de mümkündür.

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2021

2021 yılında normalleşme ile birlikte bankaların duyurmuş olduğu Tatil Kredisi kampanyaları avantajlı koşullar ile tüketicilerin kullanımına açılmıştır. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi öncü bankaların içerisinde bulunduğu Tatil Kredisi Veren Bankalar tatil kredisi koşul ve şartları ise aşağıda yer almaktadır.

Vakıfbank Tatil Kredisi

Tatil Kredisi Veren Bankalar arasında avantajlı kredi ürünü ile tüketicilere ayrıcalıklı fırsatlar sunan Vakıfbank müşterilerine 10.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçeneklerinde özel faiz oranları ile kredi seçeneği sunmaktadır. Bir ihtiyaç kredisi türü olan tatil kredisinden yararlanabilmek için dijital bankacılık kanallarından ya da herhangi bir Vakıfbank şubesini ziyaret etmek yeterlidir. Tatil kredisi faiz oranları ise güncel oranlar ile belirlenmekte olup; yüksek skor bandında olan müşterilere özel %0,67 faiz oranı uygulanmaktadır.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Pek çok acil nakit ihtiyaçlarında ayrıcalıklı kredi ürünleri sunan Ziraat Bankası, yaz aylarının gelmesi ile birlikte tatil masraflarının kolaylıkla karşılanmasını sağlayan kredi ürününü kullanımına açmıştır. Tatil destek kredisi olarak da adlandırmış olduğu bu kredi ürünü Tatil Kredisi Veren Bankalar arasında en avantajlı ve en ayrıcalıklı özelliklere sahip olmakla birlikte pandemi sonrasındaki normalleşme sürecindeki sosyal yaşamın haraketliliğine de destek sunma amacı taşımaktadır.

Sosyal yaşamın desteklenmesi amacı ile kullanıma açılmış olan bu kredi kampanyası asgari 2.500 TL ile azami 10.000 TL arasındadır. 10.0000 TL’ye kadar olan tüm tatil harcamalarında %1,21 faiz oranları ile sunulmaktadır. 36 ay vade seçeneğine sahip bu kredi ürünü tüm Ziraat Bankası müşterilerinin başvurusuna açıktır.

Ziraat Bankası tatil destek kredi paketindeki en belirgin avantaj ise kredinin kullanımı sonrasında ilk 2 taksitinin acente ve banka tarafından ödenecek olmasıdır. Kredinin birinci taksiti acente ikinci taksiti ise banka tarafından ödenmektedir. Kredi kullanan müşterisi ise taksit ödemelerine 9 ay sonra başlamaktadır.

Tatil destek kredisi başvuruları ise acenteler aracılığı ile gerçekleşmektedir. Müşterinin acenteye müracaatı esnasında kullanılacak kredi tutarı bankaya iletilmektedir. Ziraat Bankası tarafından yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonrasında kredi başvurusuna ilişkin sonuç müşteriye SMS olarak iletilmektedir. Kredi başvurusunun olumlu değerlendirilmesi ile birlikte talep edilen tatil kredisi tutarı 72 saat içerisinde mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden kullanıma açılmaktadır. 72 saatlik süre içerisinde onaylanan kredi tutarı kullanılabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.