Evlilik Kredisi 2021

Düğün Kredisi

Evlenecek olan çiftlerin düğün organizasyonundan alışverişe pek çok nakit ihtiyaçlarının finanse edilmesi amacı ile verilen Evlilik Kredisi 2021 yılında da pek çok özel ve kamu bankası tarafından avantajlı seçenekler ile evlenecek çiftlerin kullanımına açılmıştır. Bir ihtiyaç kredisi türü olan evlilik kredileri 36 aya varan vade imkanı ile mobilya, balayı, düğün alışverişi ve organizasyonu gibi pek çok masrafın karşılanmasını sağlarken aynı anda aylık küçük taksitler halinde ödenmesine yardımcı olmaktadır.

İhtiyaç kredisi türü olan evlilik kredisi 36 ay vade seçeneği ile sunulurken; bankaların Evlilik Kredisi kampanyaları doğrultusunda uygun faiz oranları ve kredi üst limitleri ile kampanya şartlarına bağlı olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca düğün masrafları için çekilecek bu düğün kredisi tutarı ve faiz oranları evlenecek çiftlerden hangisi tarafından başvuru yapıldı ise başvuru sahibinin gelir seviyesine ve kampanya koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

2021 yılı itibari ile özel ve kamu bankaları tarafından düzenlenmiş olan evlilik kredisi kampanyaları ve düğün kredisi alma şartlarına ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı

Türkiye Finans “Evlilik Finansmanı” ile Evlilik Kredisi 2021 yılı kampanyaları düzenleyen bankalar arasında yerini almaktadır. Yeni evlenecek ve bir yuva kuracak olan çiftlerin ihtiyacı olan nakit finansmanını sağlamak amacı ile Türkiye Finans tarafından düzenlenen bu kredi kampanyası ihtiyaç kredisi türü olduğu için 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır.

Düğün harcamaları, organizasyon masrafları, balayı ve diğer pek çok alışverişe kadar acil nakit ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılanmasına olanak sağlayan bu evlilik finansmanı evlilik öncesinde ve sonrasında ekonomik açıdan çiftlerin rahatlamasına da yardımcı olmaktadır. Özellikle %1,59 faiz oranlarına sahip kredinin üst limiti ise 50.000 TL’dir.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı için bankanın herhangi bir şubesini ziyaret ederek bireysel başvuru yapılması gerekmektedir. Bir ihtiyaç kredisi türü olduğu için çiftler birlikte başvuru yapamamaktadır. Ancak gereklilik halinde eşlerden bir tanesi kredi başvurusu yapan kişiye kefil olabilmektedir. Kredinin kullanımı sonrasında da bireysel işlem kimin üzerine yapıldıysa; evlilik kredisi borcundan ve ödemelerinden yalnızca o kişi sorumlu tutulmaktadır.

Albaraka Türk Düğün Organizasyonu

Evlilik Kredisi 2021 kampanyası düzenleyen bankalar içerisindeki Albaraka Türk “Düğün Organizasyonu” adını vermiş olduğu finansman desteği ile düğün salonu kiralamalarından düğün organizasyonu içerisindeki ikramlıklara kadar pek çok nakit ihtiyacında çiftlere ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır.

Evlilik sürecinde satın alma gücünün arttırılmasını sağlayan Evlilik Kredisi seçeneği ile çiftlere ayrıcalıklı fırsatlar sunan Albaraka Türk, 36 aya varan vade seçeneği ile 60.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Aylık akdi faiz oranı ise %1,83’tür. 12 ve 24 ay vade sürelerinde kullanılan evlilik finansmanlarında ise %1,79 faiz oranları uygulanmaktadır.

Albaraka Türk Evlilik Kredisi 2021 başvurusu için bireysel başvuru yapacak çiftlerden herhangi birisinin nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelir belgesi ile bankaya müracaat etmesi gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir banka şubesine gitmeden bankanın internet sayfası üzerinden ya da mobil bankacılık uygulamasından başvuru yapılabilmektedir.

Akbank Düğün Kredisi

Evlilik Kredisi 2021 yılı kampanyalarında yerini alan Akbank masrafsız düğün kredisi seçeneği ile evlenecek çiftlerin en özel günlerine ait harcamalarına destek olmaktadır. Evlilik kredisi ile uygun faiz oranları ile hiçbir masraf ödemeden acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olan Akbank evlilik kredisi başvurusu için en yakın Akbank şubesini ziyaret etmek yeterlidir. Ayrıca düğün kredisi kampanyası dahilinde çiftlerin düğün sonrasındaki takılarını muhafaza etmelerine yardımcı olmak için kiralık kasa avantajı da sunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.