Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gereken 8 fragman.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gereken 8 fragman.

1. The Irishman

The Irishman adlı yapım, aslında “I Heard You Paint Houses” adlı bir kitabın sinemaya uyarlanmış hâli. Başrollerinde Robert De Niro ve Al Pacino gibi usta oyuncuların olduğu film, Netflix üzerinden yayına girecek. Film bu yılın sonbaharında çıkacak.

2. 1917

Sam Mendes’in Skyfall’dan beri gergin ve güzel bir şekilde çekilmiş ilk filmi olan Birinci Dünya Savaşı filmi 1917, yüzlerce hayat kurtarmak anacıyla bir mesaj iletmek için savaş meydanlarında yarışan iki askeri anlatan bir yapım. Film, 10 Ocak 2020’de gösterime girecek.

3. Undone

Ölümcül bir kaza geçiren ama hayatta kalmayı başaran Alma, zamanda yolculuk etme yeteneğini kazandığını anlar ve bu özellik sayesinde babasının ölümündeki gizemi ortaya çıkarmak için zamanda geriye gider. Yetişkinlere yönelik animasyon filmi Undone, Amazon’da 13 Eylül’de gösterime girecek.

4. The Lighthouse

The Witch filminin yönetmeni, başka bir sessiz ve son derece ürkütücü bir film ile geri dönüyor. The Lighthouse, küçük bir adada kalan kişilerin deniz fenerini gördükten sonra ona ulaşma çabalarını anlatıyor. Film, 18 Ekim’de çıkıyor.

5. Mindhunter (2. sezon)

Netflix yapımlarından Mindhunter’ın ilk sezonu oldukça konuşuldu. Diziyi beğenenler olduğu kadar eleştirenler de olmadı değil. Şimdi dizinin 2. sezonunun fragmanı karşımızda duruyor. Belki yeni sezonla beraber dizi daha da ilgi çekici bir hâle gelebilir. Dizinin ikinci sezonu, 16 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

6. Little Monsters

Lupita Nyong’un bir okul gezisindeyken zombi istilası karşısında öğrencilerini zombilerden korumak zorunda kalan bir anaokulu öğretmenini canlandırdığı film, Sundance Film Festivali’nde oldukça beğeni almıştı. Little Monsters, 15 Kasım’da İngiltere’de gösterime girecek.

7. Los Reyes

Los Reyes filmi, Chola isimli genç ve cana yakın bir köpeğin yaşamını gözler önüne seriyor. Paten parkında yaşayan Chola, çeşitli köpek arkadaşlarıyla beraber insanlarla iletişime geçiyor. Oldukça güzel bir yapım olan Los Reyes, 14 Ağustos’ta çıkacak.

8. Queen & Slim

Sıradan bir çift, trafik ihlalleri yüzünden polis tarafından durdurulur. Polis ile çıkan kavga büyür ve siyahi adam kendini korumak için polisi öldürür. Hayatları birden altüst olan çift, ortaya çıkan görüntülerle beraber travmanın, terörün, acı çekenlerin sembolü hâline gelecek. Bu çarpıcı film, 27 Kasım’da çıkıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.