Turkcell 2020 Şubat kampanyaları.

Turkcell’in Güncel Kampanyalarına Nasıl Ulaşırız? #2020 Şubat

Turkcell sürekli kampanya yaptığı için takip etmek zor. Çünkü bu haftaki Turkcell kampanyası ile gelecek haftaki Turkcell kampanyası aynı olmayacak. Bunun için bu işi kendimiz için daha kolay hale getirmek yerinde bir hareket olacaktır.

Resmi Turkcell Sitesi

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar adresine gittiğinizde, resmi Turkcell kampanyalarını göreceksinizdir. Burası sürekli güncellenir ve her haftanın güncel kampanyalarını görme şansınız olur. Ancak isterseniz kampanyaları SMS olarak da alma şansına sahipsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/tr/tanitim-izni buradaki adrese gidip formu doldurduğunuzda en güncel kampanyalardan haberdar olabiliyorsunuz. Üstelik sizi arayacaklar ilk sefer. Eğer Turkcell kampanyalarından rahatsız olmaya başlarsanız bu kampanya SMS’lerini iptal etme şansınız bulunmaktadır. Çoğu insan fazla SMS alınca bıkıyor ve iptal ediyor.

Turkcell Kampany SMS’leri Nasıl İptal Edilir? #2020 için güncel

Turkcell kampanya SMS’lerini iptal etmediğinizde haftada minimum 7 adet mesaj alacaksınızdır. Eğer bu mesajlar sizi rahatsı edecek boyuta geldiyse, bu yazıda bu kampanya SMS’lerini iptal etmeyi öğreneceksiniz.

Turkcell Kampanya SMS’leri Nasıl İptal Edilir?

İzninizi iptal etmek için IPTAL yazarak 3557’e gönderebilirsiniz.  Turkcell bu konuda fazla kaynak sunmamış, bu yüzden yan çizmesi mümkündür. Eğer Turkcell kampanyalarından gelen SMS’leri yukarıdaki kodu yazarak iptal ettiğiniz halde almaya devam ediyorsaniz, sikayetvar’a girerek Turkcell hakkında şikayet oluşturun. Bu durumda mecbur olarak iptal edeceklerdir ve size dönüş yapacaklardır.

Neden Bu Kadar Önemli?

Markalar daha fazla satış yapabilmek için bütün müşterilerini izinli bir şekilde fişlemek isterler. Çünkü o bilgilerle satışlarını arttırmayı amaçlarlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz