Garanti Bankası Anında Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Bayiden Anında Kredi

Taşıt Kredisi, sıfır ya da ikinci el taşıt alımlarında alınacak taşıt bedelinin finanse edilebilmesi amacı ile kullanılan bireysel kredi türüdür. 60 ay vade seçeneğine sahip olan bu kredi türünde satın alınan taşıt kredi vadesi süresince bankaların teminatı altında tutulmaktadır. Bu koşulun yanı sıra bankacılık diğer ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi taşıt kredisi başvuru işlemlerinde de bir takım prosedürler bulunmaktadır. Ancak bu prosedürler ve kredi koşulları bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

Genel olarak Taşıt Kredisi işlemleri esnasında bankanın herhangi bir şubesine gidilerek sıfır veya ikinci el taşıta ilişkin bilgi ve belgelerin beyan edilmesi gerekmektedir. Ancak Garanti Bankası Anında Taşıt Kredisi uygulaması ile herhangi bir Garanti Bankası şubesine gitmeden taşıtın alınacağı bayiyi ziyaret ederek kredi kullanabilme olanağı sunmaktadır.

Bankanın çalışma politikalarında yapmış olduğu düzenlemeler ve bayi anlaşmaları sonrasında Garanti Bankası aracılığı ile taşıt almak isteyenler herhangi bir şubeye gitme ihtiyacı hissetmeden istedikleri araca sahip olma şansını yakalamaktadırlar.

Bayiden Kredi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası Anında Taşıt Kredisi seçeneğinden yararlanabilmek için anlaşmalı bayileri ziyaret ederek otomobil ya da motosikleti beğenmek yeterlidir. Tercih edilen taşıt üzerinden bayi kredi sorgulamasını yaparak bireylerin anında taşıt sahibi olmasına olanak sunmaktadır.

Bayiden Anında Kredi (BAK) sistemi olarak adlandırılan bu kredi ürünü, bayı tarafından talep edilen bilgi ve belgeler ile banka tarafından değerlendirilmektedir. Banka tarafından yapılan nihai değerlendirme sonucunda da kredibilite de herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılmaması halinde talep edilen kredi bayi tarafından tahsil edilmektedir. Bazı durumlarda banka ek bilgi ve teminat isteyebilmektedir.

Garanti Bankası Anında Taşıt Kredisi yani Bayiden Anında Kredi (BAK) başvurularını anlaşmalı destek hizmetleri kuruluşlarından yapmak mümkündür.

Bayiden Anında Kredi Hizmetleri

Anında taşıt kredisi sunan Garanti Bankası ve anlaşmalı bayiler aracılığı ile bireysel amaçlı TL cinsinden taşıt kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu kredi finansmanı ile motosiklet, otomobil ve hafif ticari araç grubundaki taşıtlar alınabilmektedir. Ayrıca kredi kullanımı sırasında hayat sigortası, kredi koruma güvencesi, zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırabilir, sigorta masrafını da taşıt kredisine yansıtabilirsiniz.

Taşıt kredisi kullanım kolaylığı sunan Garanti Bankası Anında Taşıt Kredisi seçeneği ile hızlı ve kolay bir şekilde hem taşıtı hem de kendinizi güvence altına alan sigortalardan kredi ile sahip olmak mümkündür. Bu ayrıcalıkla birlikte 0 faizli indirimlerden de yararlanılmasına olanak tanınmaktadır.

Bayiden anında kredi hizmetlerindeki avantajlardan yararlanmanın yanı sıra taşıt markalarına özel sunulan kampanyalardan yararlanma hakkında bulunmaktadır. Anında Taşıt Kredisi olduğu için 7/24 başvuru yapabilme olanağı sunulurken, cumartesi günleri ve bayramlarda dahi başvuru yapılmasına olanak tanınmaktadır.

Bireysel taşıt kredisi başvurusu esnasında bankaca değerlendirilen koşullar çerçevesinde gerekli şartların ve koşulların sağlanması durumunda 30 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde kredi başvurusu onaylanmaktadır. Ancak bu süre Garanti Bankası’nın değerlendirme sürecine, müşteriden talep edilen bilgi ve evrakların temin sürecine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Taşıt kredisinin herhangi bir Garanti Bankası şubesine gidilmeden yalnızca anlaşmalı bayiler aracılığı ile kullanılmasına olanak sunan Bayiden Anında Kredi sistemindeki anlaşmalı bayi listesi bankanın taşıt kredisi seçenekleri içerisinde yer alan “BAK” menüsü içerisinde yer almaktadır. Bu listede yer alan herhangi bir anlaşmalı bayiyi ziyaret ederek motosiklet, otomobil ve hafif ticari araçlar için TL cinsinden kredi başvurusunu yapabilir, sigorta bedellerini de krediye ilave ederek hızlı bir şekilde yeni araç sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.