Elon Musk, tesla’nın yeni ATV’si ‘Cyberquad’ın çıkış tarihini açıkladı.

Elon Musk, tesla’nın yeni ATV’si ‘Cyberquad’ın çıkış tarihini açıkladı.

Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir açıklamayla, Cybertruck ile birlikte duyurulan elektrik motorlu ATV modeli Cyberquad’ın ne zaman yollara ineceğini açıkladı. Musk’ın açıklamalarına göre Cyberquad, 2021 yılı sonunda yollarda olacak.
Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olan Tesla, kısa bir süre önce ilk elektrik motorlu pick-up’ı Cybertruck’ı ve elektrik motorlu ATV’si Cyberquad’ı tanıttı. Yapılan tanıtımların hem öncesinde hem de sonrasında Tesla, daha çok Cybertruck modeli ile gündeme geldi. Şimdi ise Tesla’nın Cyberquad’ı ile ilgili daha detaylı bilgilere sahibiz.
Elon Musk, yeni araçlarının tanıtımında Cybertruck’ın yollara ineceği tarihi 2021 olarak açıklamıştı. Ancak Cyberquad için bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. Şimdi ise Tesla’nın yeni elektrik motorlu ATV’sinin yollara ineceği tarih açıklandı. Elon Musk tarafından yapılan açıklamalar, Cyberquad‘ın 2021 yılının sonunda piyasaya sürüleceğini açıkça ortaya koyuyor.
Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Cybertruck’ın, kendisiyle birlikte çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir ATV ile daha eğlenceli olabileceğini, bu yüzden de ATV modelini Cybertruck ile birlikte piyasaya sürebilmek için çalışacaklarını ifade etti. Bu açıklama, Cyberquad’ın da 2021 sonunda piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz