Anında Kredi Veren Bankalar

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Kişi ya da kurumların belirli bir süre içerisinde göre ödemek koşulu ile satın alma gücünü arttırmak ya amacı ile kullanmış oldukları finansal destek kredi olarak ifade edilebilmektedir. Bankalar ve finans kuruluşları tarafından sunulan bu kredi ürünleri satın alma ve devretme gücüne bağlı olarak değişiklik göstermekte ve gruplandırılmaktadır. İhtiyaçtan, taşıt kredisine, konuttan kredili mevduat hesaplarına kadar çeşitli türleri olan bu krediler bankaların çalışma politikaları ve kredi kullanım koşulları ile tüketiciler sunulmaktadır.

Kredi başvuruları esnasında banka müşterisi olan ya da olmayan tüketicilerden bir takım koşulların ve prosedürlerin yerine getirilmesi istenmektedir. Banka ya da finans kuruluşunun herhangi bir şubesini ziyaret ederek talep edilen bilgi ve belgelerin beyanı, kredi kullanımına ilişkin imza prosedürleri bu koşullar içerisinde yer almaktadır. Ancak bankaların çalışma politikalarında yapmış oldukları yenilikler ve dijitalleşme ile birlikte bu prosedürlere ihtiyaç kalmadan Anında Kredi seçeneği ile bireysel kredi ürünlerinden yararlanmak mümkündür.

Anında Kredi bir ihtiyaç kredisi türüdür. Belli bir üst limite kadar olan tüm nakit ihtiyaçların karşılanması amacı ile sunulmakta olan bu finansman desteği pratik bireysel kredi olarak da adlandırılmaktadır. Bankanın herhangi bir şubesine gitmeye ihtiyaç duymadan mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da SMS ile kredi başvurusu seçeneklerine sahip olan bu hızlı kredi Anında Kredi Veren Bankalar tarafından düzenlenmiş kampanyalar dahilinde tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır.

Akbank Anında İhtiyaç Kredisi

Anında Kredi Veren Bankalar arasında yerini alan Akbank “Direkt Kredi” kampanyası ile şubeye gitmeden 40.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilme olanağı sunmaktadır. Belgesiz, imzasız ve formalitesiz hızlı kredi kampanyası bir ihtiyaç kredisi türü olduğu için vade süresi 3 – 36 aydır. Aylık akdi faiz oranı ise %1,63’dür. Tüm bunların yanı sıra acil nakit ihtiyaçlarında müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar sunan Akbank, 3 ay geri ödemesiz dönem ile ayrıcalık sunmaktadır. Kredi başvurusu için, Akbank Direkt ve Akbank telefon şubesi üzerinden direkt kredi formunu doldurmak yeterlidir.

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi

Pratik bireysel kredi kampanyası sunan bankalar içerisinde yerini alan Türkiye İş Bankası diğer Anında Kredi Veren Bankalar gibi ayrıcalıklı fırsatlar ile banka müşterilerine ayrıcalıklar sunmaktadır. 50.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarında banka müşterilerine özel faiz oranlarının uygulandığı anında kredi seçeneğinin geri ödemeleri ise 3 ay sonra başlamaktadır.

90 güne varan geri ödemesiz dönem ile kişiye özel uygulanacak faiz oranları sunan Türkiye İş Bankası, herhangi bir şubeye gitmeden İşCep, İş Bankası internet şubesi, bankamatik ya da telefon şubesi üzerinden başvuruların yapılmasına olanak sunmaktadır. Başvurunun onaylanması halinde ise talep edilen kredi tutarı bankadaki vadesiz hesaba direkt olarak aktarılmaktadır.

VakıfBank Anında İhtiyaç Kredi

Anında Kredi Veren Bankalar arasında yer alan VakıfBank sunmuş olduğu hızlı kredi seçeneğinden yararlanmak isteyen tüketicilerinin mobil bankacılık müşterisi olması sonucunda talep ettikleri ihtiyaç kredisi finansmanını sağlamaktadır. Cep telefonlarında mobil bankacılık uygulaması olan banka müşterileri anında kredi desteğinden 7/24 yararlanabilmektedirler.

VakıfBank anında ihtiyaç kredisi 75.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarında kullanılabilmektedir. Kredinin aylık akdi faiz oranı %1,59 olup, 3 ila 36 ay vade seçeneğine sahiptir. Kredinin onaylanması halinde ise bankada açılmış olan vadesiz hesaba aktarılmaktadır.

Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi

Finansbank tek bir başvuru ile istenilen zamanda ve yerde kullanılabilmesi için anında kredi seçeneği sunmaktadır. Acil nakit ihtiyacında herhangi bir banka şubesine gitmeden 36 ay vade seçeneği ile kredi kullanmak mümkündür. 75.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için %1,39 aylık faiz oranı uygulayan bankanın geliştirmiş olduğu KrediGo uygulaması üzerinden de hızlı kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Türkiye’nin kredi başvurularına özel olarak tasarlanmış ilk uygulaması olan KrediGo anında kredi başvurusu uygulamasını telefona indirerek dakikalar içerisinde talep edilen krediye ilişkin detaylara ulaşmak mümkündür. Ayrıca mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Garanti Bankası Anında İhtiyaç ve Taşıt Kredisi

Anında Kredi Veren Bankalar arasındaki Garanti Bankası anında taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ile oldukça avantajlıdır. Herhangi bir banka şubesine gitmeden ihtiyaç kredisi kullanma olanağı sunarken aynı anda şubeye gitmeye gerek kalmadan anlaşmalı bayiler üzerinden satın alınacak taşıtın kredisini Bayiden Anında Kredi sistemi ile kolayca kullanmaya olanak tanımaktadır.

Kredilerin türlerine göre vade süreleri, faiz oranları ve kredi üst limitleri değişiklik göstermekle birlikte; talep edilen anında kredi seçeneğinin kullanımı sırasında bankanın çalışma politikaları çerçevesinde belirlenen bu koşullar ve oranlar incelenebilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.