Kapat

Web siteniz için favicon oluşturma.

Favicon nedir?

Favicon adres çubuğundaki 16*16 boyutundaki ico formatındaki resimdir. Sitenizin paraf logosunu temsil etmektedir. Web sitemizde favicon oluşturmak için aşağıdaki yazıları takip edelim.

 

Genelde, favicon seçiminde hepimiz zorlanırız, ancak bazı online favicon oluşturucu siteler mevcut. Bunlardan bazılarına göz atmak ister iseniz buradan faydalanabilirsiniz.

Bizim favori sitemiz Favicon Generatör, bu site üzerinden sizde favicon oluşturabilirsiniz. GİF, JPEG, PNG dosya uzantılarını ico formatına rahatça dönüştürebilirsiniz.

Aklınızda bulunsun..

SEO Açısından Favicon faydalıdır.

 

“Web siteniz için favicon oluşturma.” için 5 yorum yapılmış.

  1. Uzun zamandır sitem için favicon düşünüyordum. Yazınıza rastladım ve çok faydalı oldu. Artık nereden başlayacağımı biliyorum.

  2. favicon seo uyumuna destek sağlama konusunda çok faydalı olur gerçekten ben de yazınızı dikkate alarak favicon oluşturmaya karar verdim. teşekkürler.

  3. YENİ BİR WEB SİTESİ HAZIRLADIM KENDİME ANCAK FAVİCONU BİR TÜRLÜ AYARLAYAMIYORDUM . SEO KONUSUNDA DA FAVİCONUN ÖNEMİNİ DUYMUŞTUM . ŞİMDİ DAHA BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE SİTE FAVİCONUMU OLUŞTURABİLİRİM. TEŞEKKÜRLER

  4. Web siteleri için favicon gerçekten seo başarısına olumlu etki ediyor. Favicon öncesi seo puanımla favicon sonrası puanım hayli farklı. Bu konuya dikkat çektiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Son yazılar