Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Post Image
178

Web siteniz için favicon oluşturma.

Favicon nedir?

Favicon adres çubuğundaki 16*16 boyutundaki ico formatındaki resimdir. Sitenizin paraf logosunu temsil etmektedir. Web sitemizde favicon oluşturmak için aşağıdaki yazıları takip edelim.

Genelde, favicon seçiminde hepimiz zorlanırız, ancak bazı online favicon oluşturucu siteler mevcut. Bunlardan bazılarına göz atmak ister iseniz buradan faydalanabilirsiniz.

Bizim favori sitemiz Favicon Generatör, bu site üzerinden sizde favicon oluşturabilirsiniz. GİF, JPEG, PNG dosya uzantılarını ico formatına rahatça dönüştürebilirsiniz.

Aklınızda bulunsun..

SEO Açısından Favicon faydalıdır.

BENZER YAZILAR

4 Yorum

  Barış

  Uzun zamandır sitem için favicon düşünüyordum. Yazınıza rastladım ve çok faydalı oldu. Artık nereden başlayacağımı biliyorum.

  6 Temmuz 2019 Cevapla
  arivehayat

  favicon seo uyumuna destek sağlama konusunda çok faydalı olur gerçekten ben de yazınızı dikkate alarak favicon oluşturmaya karar verdim. teşekkürler.

  12 Temmuz 2019 Cevapla
  bipudra

  YENİ BİR WEB SİTESİ HAZIRLADIM KENDİME ANCAK FAVİCONU BİR TÜRLÜ AYARLAYAMIYORDUM . SEO KONUSUNDA DA FAVİCONUN ÖNEMİNİ DUYMUŞTUM . ŞİMDİ DAHA BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE SİTE FAVİCONUMU OLUŞTURABİLİRİM. TEŞEKKÜRLER

  13 Temmuz 2019 Cevapla

Bir cevap yazın