Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kapat

Adsense Reklamları.

Merhaba,

Bugün size google botlarının nasıl çalıştığı hakkında bilgi vereceğim, Adsense kazançlarının neye odaklı olduğunu belirteceğim,

Kural -1

Türk reklamlarından uzak durun 🙂 Kazanç oranınız en düşük reklam grubudur. örn; çiçek sepetinden uzak durun.

Özellikle ÜNV, sağlık kuruluşu, Diplomat siteleri, Mega şirket gruplarına sitenizde yer verin. Sitenizi ziyaret edenlerin dikkatini çekmese de kazanç oranı yüksek reklam grubu.

Kural – 2

Google botları verdiğiniz reklamları tıklayan tüzel kişileri takip eder. Mause hareketlerini kontrol eder giriş çıkış sürenizi kayıt eder. Eğer yönlendirme alan bir kişi hemen çıkarsa google bunu geçersiz sayar.

Örneğin;

Aşağıdaki reklam bağlantısına bakalım..

www.orneksiteadresi.com/patient-collections?prg=Patient_Collections&mrls=Google_Remarketing&mrlc=PPC&nst=0&dp=dp&dtsfc=DT-10000.00000001455

Yukarıdaki bağlantı bir web sitesinden tıklanan reklama ait. Eğer bu uzantıda kullanıcı kalırsa az para kazanırsınız. Fakat bir iki sayfa gezerse google bunu organik sayar.

Kural – 3

Flash tabanlı reklamlardan uzak durun, bu gibi reklamlar sitenizi oldukça yavaşlatır. Türk reklamlar gibi onlarıda çöpe atın gitsin.

Bol kazançlar. 😉

“Adsense Reklamları.” için 1 yorum yapılmış.

  1. adsense hesabı yeni onaylanmış biri olarak okuduklarımı hemen uygulayacağım. umarım kazançlarımda tecrübe kazandıkça artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Son yazılar