Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kapat

Instagram takipçi arttırma yöntemleri.

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, her türlü kullanıcıya hitap etmekle birlikte insanların keyifli vakit geçirdiği ve çeşitli alanlar amacıyla kullanılan bir uygulamadır. Kullanıcılar sosyal medyaya attıkları içeriklerin daha geniş bir kitleye hitap etmesini ve takipçilerini arttırmak isteyebilirler.Instagram takipçi arttırma yöntemleri olarak söyleyeceğimiz bu yöntemleri deneyen kullanıcıların sosyal medya hesaplarında artış görüleceğini söyleyebiliriz.

Hashtagler Kullanın

Instagram hesabınızda takipçi arttırma yollarından biri de popüler hashtagler kullanmaktır. Bu yol ile çeşitli kitlelere ulaşabilir, takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Atılan İçerikleri Beğenin

Keşfette gezerken veya takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını, paylaşımlarını beğenmeniz başka insanların da sizi görmesini kolaylaştıracak aynı zamanda kitlenizi arttıracaktır.

Çeşitli Yarışmalar Düzenleyin

Her çeşit alanda yarışmalar düzenlemeniz ve bu yarışmalar hakkında bilgilendirme yapmanız insanların ilgisini arttıracak,aynı zamanda sizi takip etmesini sağlayacaktır. Bu yarışmalar hakkında bilgilendirmeyi hikayeler kısmında paylaşarak veya gönderi olarak  yayınlayabilirsiniz.

Hesabınızı Tanıtın

Hesabınızı hangi alana yönelik ve amaçla kullanıyorsanız bu bilgileri insanlarla paylaşarak kendi içerikleriniz hakkında insanları yönlendirin.Takipçi arttırma yollarından birisi de bu şekildedir.

Paylaşımların Altına Yorumlar Yazın

Çeşitli sayfaların paylaşım ve gönderilerinin altına yorumlar yaptığınızda insanlar hesabınızı ve yorumunuzu görecektir. Bu sayede Instagram takipçi sayısını arttırmış olacaksınız.

Kullanıcıların Instagram’da Aktif Olduğu Saatlerde Gönderilerinizi Yollayın

Yapılan araştırmalara göre gece saatleri ve akşam saatlerinde atılan gönderilerin daha çok kitleye ulaştığı ve insanların aktif olduğu zamanlar olduğu yönündedir.

“Instagram takipçi arttırma yöntemleri.” için 1 yorum yapılmış.

  1. İnstagramda takipçi arttırmak için internette çok fazla uygulama ve web sitesi var. Bence onların hiç biri işe yaramaz. Bu yöntemleri uygulayarak ancak organik takipçi kasarak instagramda bir yerlere gelinebilir diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Son yazılar