Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Post Image
56

Tosuncuk motor yat ile sefa sürüyor.

Tosuncuk en son bir Bitcoin maden şirketi kurmuş, işletmesini canlı olarak yayınlamıştı. Her geçen gün dolandırdığı rakamı katlayan tosuncuk mehmet aydın lüks yaşamını sergilemekten çekinmiyor

Adamsın..

Hak eden çok insan var tosunum ye ye..

Kurucusu olduğu Çiftlik Bank ile Türkiye de toplam 132 bin 222 kişi’nin dolandırıldığı 1 milyar 339 milyon 972 bin tl para ile yurt dışına kaçan ve hala kırmızı bülten ile aranan Mehmet Aydın Tosuncuk lakaplı arkadaşımız lüks yaşantısını hiç utanmadan sosyal medya aracılığı ile paylaşıyor.

Davanın son durumu ;

Mehmet Aydın ile birlikte 5’si firari, 2’i tutuklu 48 sanıklı Çiftlik Bank davasının dün görülen duruşmasında, tutuklu sanıklar Savaş Yıkılmaz ve Cudi Cumhur Yurdakul’un tahliyesine karar verildi. ve davada tutuklu sanık kalmadı.

BENZER YAZILAR

2 Yorum

  seda saraç

  Yeminederim su adamdaki keyif kimsede yok adama tosuncuk felan diyoruz ama adam vurdu geçti.😂😂😂😂😂bence sonuna kadar hak ediyor bizim salaklar yansın haline

  6 Temmuz 2019 Cevapla
  Ömer

  Vay tosuncuk vay adam bir yakalanmadı gitti be.

  6 Temmuz 2019 Cevapla

Bir cevap yazın