Samsung Galaxy Watch 2 kullanıcıları heyecanlandırıyor.

Samsung Galaxy Watch 2 kullanıcıları heyecanlandırıyor.

Samsung’un bu sene içerisinde yeni bir Galaxy Watch modeli duyuracağı bir süredir lobilerde bahsediliyordu. Şimdi de Samsung’un Renaissance kod adı altında bir smart saat modeli üstünde çalıştığı doğrulandı. Bu verilere göre, Samsung Galaxy Watch 2 Renaissance kod ismine sahip.

Geçtiğimiz sene Samsung, giyilebilir ürünlerini de Galaxy adı altında satışa sunma kararı almıştı. Ağustos 2018 ayında Galaxy Note 9 modeliyle duyurulan ilk Galaxy Watch’ın ikinci sürümü de Galaxy Note 10 ile beraber sunulacak.

 Galaxy Watch 2 neler sunacak?

Galaxy Watch 2 hakkında Galaxy Note 10’da olduğu kadar bilgi mevcut değil. Çok enteresan bir biçimde Watch 2’nin tasarımının yanı sıra donanım fonksiyonlarıyla da alakalı çok bilgi ortaya çıkmış değil.

2018 model Galaxy Watch; yalınca Wi-Fi ve Wi-Fi + LTE olmak üzere iki başka seçeneğe sahipti. Daha evvelden ortaya çıkanlara göre, LTE’li modelin yerini 5G’li model alacak. Bu gelişmeler ışığında 2019 Galaxy Watch, 5G bağlantı tabanı için de daha uygun bir model olacak.

Yeniden canlanma ve daha iyi bir hale gelme manasında kullanılmakta olan “Renaissance” sözcüğünün Watch 2 modelinde kod ad olarak kullanılması, bu modelin daha gelişmiş fonksiyonlara sahip olacağını işaret ediyor. Ayrıca tasarım aracılığıyla da büyük ayrımların olması beklentiler içerisinde yer alıyor.

Galaxy Note 10 ile beraber piyasaya sürülecek edilecek Galaxy Watch 2 modelinin, Ağustos ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz