Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kapat

Facebook profilinize kimlerin baktığına programsız ve eklentisiz erişebilme.

Herkes tarafından merak edilen Facebook profil takip olayının nasıl olduğunu anlatmaya çalışacağım. Bir çok kişi bu uygulamalar sonucu istemsiz spam mesajlara, veya haberimiz olmayan paylaşımlar yapılmasına neden oluyor. Herhangi bir uygulama eklenti kullanmadan profilinize en çok bakan kimmiş, veya kimler bakmış öğreneceksiniz.

Başlayalım, 

1- Facebook profilimize giriyoruz.

2- Facebook profilimizde iken sağ tıklayarak ”sayfa kaynağını göster” diyoruz.

3- Açılan sayfada Crtl + F veya F3 tuşlarına basarak arama kutucuğuna ”Initialchatfriendslist” tırnaklar hariç kopyalayıp yapıştırıyoruz.

4- Karşımıza bir çok sayı çıkacak örneğin ; ”00000000000001000” şeklinde. Bu sayıların en başındaki rakam size en çok profil ziyareti yapan kişidir.

5- Yukarıdaki örnek olarak verdiğimiz sayılardan birini kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın. Örneğin; https://www.facebook.com/00000000000001000

Çıkan kişi sizi ziyaret etmiş olan kişidir. Kullanıcı kodlarının bulunduğu listesinin başındaki ise en çok ziyaret eden kişidir.

“Facebook profilinize kimlerin baktığına programsız ve eklentisiz erişebilme.” için 1 yorum yapılmış.

  1. Bu özelliği mecralar neden doğrudan sağlamaz anlamıyorum. Facebook profilinize kimlerin baktığını görün gibi bir özellik ekleseler ne olur sanki. Linkedin ne güzel yaptı. Kimse dışarıdan ek bir şey ile uğraşmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Son yazılar