Snapdragon 865 5G ve 4G desteğiyle gelecek
Donanım 5 0

Snapdragon 865 5G ve 4G desteğiyle gelecek

Qualcomm acemi nesil işlemcisi üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Şimdilik konusunda kaba artı belli bilgi bulunmasa keza Snapdragon 865, üreticilere bir kat daha pozitif esneklik sağlaması açısından 5G entegrasyonuyla müstakbel.

Qualcomm’dan henüz yeni gelen bilgiler 5G modemin Snapdragon 865’e karma olacağı üstünde. Doğal bu işlemcinin üstelik 4G versiyonu bulunacak. Dolayı ortaklık hücresel teknolojinin 5G desteklemediği pazarlarda fiyatları zayıf sürdürmek istiyor.

Şirketin acemi işlemcisinin hangi teknolojiye kalıp olacağını bu yılın sonlarına içten öğrenmiş olacağız. Snapdragon 865’te 5G entegrasyonunun olması kurnaz telefon üreticilerine daha önemli yaklaşık batarya alanı ve başka bileşenler dolayı ilave edilen yüzölçümü sağlayacak.

Qualcomm, Snapdragon 855 işlemcisini 2018 yılının cila ayında duyurmuştu. 7nm çıkış gücü teknolojisiyle üretilen çekmeceli dolap 5G desteği ve dördüncü nesil taklit zeka ünitesiyle duyuru çekmişti. Bizim de ShiftDelete.Net iken lansmanına katıldığımız çekmeceli dolap tamamlama zamanda türlü amiral gemisi zeki telefonda kullanılıyor.

Author: admin

Teknozone!

Teknozone {admin}

Teknozone!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir