Samsung Huawei savaşında önemli gelişme!
Donanım 6 0

Samsung Huawei savaşında önemli gelişme!

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan iPad Ufacık ve iPad Air -li Apple, tablet satışlarını bir kat daha de arttırmayı başardı. Misafir bütün sene olduğu gibi bu sene hem yerini korumayı başardı ve en çok satan tablet markası oldu. İkincilikte ise yıllarca yerini koruyan Samsung, ünvanını kaybetti ve üçüncü oldu.

Ikincil eğer tablet pazarına nispeten yeni gelen Huawei oldu. Digitimes adlı şirketin yayınladığı rapora karşı 2019 yılının önde gelen çeyreğinde 37,15 milyon alışkanlık tablet satıldı. Firmaların talep rakamları ise verilmezken, Apple’ın iri yarı amma üstünlük ile başta gelen olduğu belirtildi.

Daha ilkönce açıklanan yaklaşık rapora amacıyla Apple, tablet piyasasının yüzde 26’sını domine ediyor. Huawei ile Samsung arasında önemli kimi kavga yaşandığını ayrıca ifade eden eşlik, kazananın Huawei olduğunu belirtti.

Buna karşı Huawei, Samsung’u saçma bazı derece farkı beraber geride bırakarak orta olsa olsa tablet satan iz oldu. Samsung eğer beklenmedik amma şekilde daha alçak sıraya inerek üçüncü oldu.

Da Microsoft’ta sıralamadaki yerini yükseltti ve altıncılıktan beşinciliğe üretim. Microsoft, surface gibi ikisi kimi arada cihazlarıyla bilhassa Amerika Bağlı Devletleri’nde ve batıya ait ülkelerinde bayağı popüler.

Siz ne düşünüyorsunuz? Tablet kullanıyor musunuz? Samsung Huawei tablet kullanıyor musunuz? Yorumlarda belirtiniz.

Author: admin

Teknozone!

Teknozone {admin}

Teknozone!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir