Huawei kurucusunun 5G yorumu şaşırttı
Donanım 5 0

Huawei kurucusunun 5G yorumu şaşırttı

Verdiği röportajda soruları yanıtlayan Zhengfei, “5G banal amma teknoloji. Saf Olarak daha pozitif ‘sulu’ taşıyor. İnsanların neden bu çok abarttığını anlamıyorum” dedi. Zhengfei konuşmasında Amerika Birleşik Devletleri kadar kendilerine uygulanan baskılara da değindi. Huawei yasağının akla yatkın olmadığını savunan cetvel 5G teknolojisini ayrıca ABD’li politikacıların insanların dikkatini bu teknolojiye daralmak amacıyla abarttıklarını söyledi.

Huawei kurucusu “Huawei’nin edepli ya da ateşli yaklaşık ortaklık olup olmadığından belirli olmayabilirler, zar zor bu nedenle Huawei etrafında kullanma talimatları edinmeye başlasınlar” dedi. Zhengfei keza “Huawei birlikte çalışıp çalışmayacaklarına kendileri azim verecek. nitekim endişelenmiyoruz” açıklamasında bulundu.

Çinli teknoloji şirketi 2019 Ocak ve Şubat aylarında gelirlerini amma ilk yılın farksız dönemine karşı yüzde 35,8 artırdı. Apple ve Samsung aynı ivedi rakiplerinin dayalı satışlarıyla elini güçlendiren şirket, ilk çeyreği zafer kazanmış amma şekilde kapattı. Dünyanın kalınlık önemli ikincil şık telefon üreticisi konumundaki Huawei, 2019 yılının ilk çeyreğinde satışlarını 59,1 milyona çıkarmayı başardı.

Author: admin

Teknozone!

Teknozone {admin}

Teknozone!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir